fara sa exagerez vre-un pic lucrarea D e aproape perfecta. in afara de lucarea C nici o alta lucrare nu se aproprie macar la sfert de D. celelalte au probleme mari si sincer sunt cam dezamagit

ma asteptam sa fie lucrari mult mult mai bune. am observat f multe greseli (la reflexii, umbre, jante, cauciucuri, decupari, esapamente, integrare in alt vackground, si altele). la D nu prea am gasit greseli probabil ca la o rezolutie de 1600x1200 se vor observa. nici o lucrare nu poate fi perfecta. dar reflexiile de pe D ma omoara

felicitari realizatorului. sunt convins ca a depus un efort imens pt a realiza aceasta lucrare. felicitari si celorlalti participanti de asemenea. imi pare f rau ca nu m-am numarat si eu printre voi dar asta e... poate data viitoare