Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Anonymous Motorsport

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-12, 09:26   #1
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Anonymous 2012!!CONCURS

Da share la clipul asta si pune o poza cu cat mai multe telefoane care au pe ele sms-ul de confirmare al votului la radio zu si castigi UN WEEKEND la MARE pe 25-26 august, la a 6-a etapa din Campionatul national de Drift Stai un weekend NUMAI printre drifteri, PRIN masini de drift, in parcul rece, etc, cazarea si transportul il platesc eu restul nu ca poate sunteti nebuni d`aia care beti sampanii de 2000 de euro ) Adica mergi cu echipa B 89 EvL la cea mai tare etapa de drift a anului 2012 Sustinem B 89 EvL EvLSkillz


https://www.youtube.com/watch?v=BGKVJ-r580E

Trimite un SMS la 1815 cu textul E30
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	sss.jpg
Views:	67
Size:	115.6 KB
ID:	2474599  
__________________
Hotel Amphitryon - www.hotelamphitryon.ro
Spalatoria Auto Amphitryon
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 22-06-12, 16:29   #2
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Anonymous 2012!!CONCURS

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
Da share la clipul asta si pune o poza cu cat mai multe telefoane care au pe ele sms-ul de confirmare al votului la radio zu si castigi UN WEEKEND la MARE pe 25-26 august, la a 6-a etapa din Campionatul national de Drift Stai un weekend NUMAI printre drifteri, PRIN masini de drift, in parcul rece, etc, cazarea si transportul il platesc eu restul nu ca poate sunteti nebuni d`aia care beti sampanii de 2000 de euro ) Adica mergi cu echipa B 89 EvL la cea mai tare etapa de drift a anului 2012 Sustinem B 89 EvL EvLSkillz


https://www.youtube.com/watch?v=BGKVJ-r580E

Trimite un SMS la 1815 cu textul E30
eu zic sa-l sustinem cat mai multi fara gandul la castigul nostru.azi mi s-a parut aiurea ca Morar a spus ca el voteaza o anumita masina, poate influenta serios votarea
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -