Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Anonymous Motorsport

Reply
 
Thread Tools
Old 30-10-06, 16:20   #1
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default CURSA| CR<prima cupa la grupa E

vreau sa felicit si eu in primul rand toate masinile care au participat la acest eveniment...RAZ(KIK),RUS(6547))),CEZAR(CZR),ZOZ( GEORGE),TUN,RAZVAN(SUBARU),COSTIN(NOS),NICU(NOS NOU),cretzu(UEY)...sper ca nu am uitat pe cineva... vreau sa felicit si pe cei care nu au avut masinile gata ,care au avut probleme financiare si nu au putut sa vina cu masinile dar care au vrut sa fie alaturi de colegii de club si sa ii sustina...baluba,adi GTX,alex RS,danBBN,ulgaru ,ernest,...sa felicitam si fetele care au fost alaturi de baietii lor..CRIS,ALINAsi imi cer scuze dar nu am retinut numele prietenei lui RAZvan...
mai trebuie felicitati si trupa foto/film SANTOS,TREPIED,VALDERAMA...

SI AM AJUNS SI LA FELICITARILE SPECIALE...FELICITARI RAZVAN WRX PT CUPA...FELICITARI CZR...VOI SUNTETI CAMPIIONII NOSTRII...aici am de povestit ceva ,eram aproape pe zona de franare,la start era CZR cu RAZVAN WRX , a inceput cursa pt locul 1 si 2...totii anonimii erau fericiti ca pe locul 1 era un anonim... pe locul 2 era alt anonim ,dar nu se stia cine...a inceput cursa,noi am vazut ca RAZVAN WRX era primul dar eu am vazut ca la final razvan a fost bagat alturi de cei invinsi...si stiu ca si la raz KIK au fost ceva probleme de arbitraj...si am zis BAH ce fac astia ca razvan WRX a batut... si unul din cei mai buni prieteni ai luui razvan WRX adica ALEX RS a zis ce mai conteaz cine a castigat ... TOT UN ANONIM ESTE PE PRIMUL LOC,ANONYMOUS A CASTIGAT...

nu stiu daca am mai simtit asa ceva de mult... am simtit ca sunt tare mandru de acest club si ca sunt membru in el... trebuie sa ajungem si mai sus cu el...ANONYMOUS e unde ii este locul ,UNDEVA SUS PE PODIUM...
SI AM AJUN SI LA VORBA MEA...asa fel ???asa stil???asa BRIGADA???asa deplasare ?? asa cupa???asa campioni???asa club??
__________________
Hotel Amphitryon - www.hotelamphitryon.ro
Spalatoria Auto Amphitryon
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 31-10-06, 00:21   #2
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CURSA| CR<prima cupa la grupa E

Felicitari tuturor celor care au fost la Craiova si in primul rand celor care au participat si au castigat. imi pare rau ca nu am putut ajunge si noi, dar drumul era de 2 ori mai lung. Poate data viitoare va fi altceva. oricum important e ca ati fost voi acolo si ati reprezentat bine clubul.

PS: Asa inpins e WRX ala si asa bine trage? Sau CZR nu are chiar cat crede el? Lasa ca vad eu cat de curand ... . Tre sa fac un drum pana la Buc
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 31-10-06, 12:36   #3
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Smile Re: CURSA| CR<prima cupa la grupa E

vine la buc. omul cu fruntea la barbie???)))))))
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 31-10-06, 17:10   #4
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: CURSA| CR<prima cupa la grupa E

A zis barbosu' ca te scalpeaza !

Felicitari ptr cursa ...
Si noi aici in Cta la indemanare am luat un Loc 2 la Gupa 1 ~ Enis - Cielo si un Loc 3 la grupa 2 ~ Andrei - WRC - BMW 328 ...


Ca sa nu mai zic de show ...
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 04-11-06, 23:31   #5
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: CURSA| CR<prima cupa la grupa E

a meritat toti banii ..... o sa incerc sa fac taietura din ce ati filmat si sa urc aici
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 06-11-06, 15:31   #6
ANDY_62SLC

Stage 4
 
ANDY_62SLC's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 253
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CURSA| CR<prima cupa la grupa E

peste tot unde mergem luam ce trebuie si cat trebuie deci Asa Fel? Asa stil? Asa familie ? Asa masini ? si asa campioni!

Last edited by EvLSant0S; 06-11-06 at 19:19.
ANDY_62SLC is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -