gz-ul il am acum.daca iau hertzu' fac vreun progres?se preteaza bine hertzu' la o cutie inchisa?nu am spatiu de una cu bas reflex.care va suna mai bine pe o statie audison lrx 1.400? prefer frecventele f joase nu basul bubuit.mentionez ca masina este sedan.multumesc.