![]() |
hertz HXS 300 SPL vs GZUW 12X
gz-ul il am acum.daca iau hertzu' fac vreun progres?se preteaza bine hertzu' la o cutie inchisa?nu am spatiu de una cu bas reflex.care va suna mai bine pe o statie audison lrx 1.400? prefer frecventele f joase nu basul bubuit.mentionez ca masina este sedan.multumesc.
|
Re: hertz HXS 300 SPL vs GZUW 12X
am avut hxs 300 si la ce cauti tu ramai cu gz..hertul nu coboara..si nu o sa i placa incinta inchisa
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:42. |
- Copyright 2026 4Tuning