Quote:
|
Originally Posted by \"blak\"
Crezi ca avansati dak intrebati care e mai buna? ...oky peace
|
Mai ai glas dupa 2 nopti de nesomn si 1200 km ???
Felicitari pentru dbdrag !!
Si terminind cu offtopicul , Audison e un brand de FOARTE buna calitate .
In ciuda dimensiunilor mici , pot foarte mult si BINE ! .
Un LRX 2.500 , la primul dbdrag anul trecut , cu un JL 12W7 si cu numai 660 W !! intr-o cutie \"custom\" a scos un frumos 139,9 !
E drept ca Audison nu e un brand ieftin dar merita din plin banii .
La capitolul calitate , in momentul asta in Ro , nu are rivali decit JL si Brax .