![]() |
O mica comparatie JBL px600 si Audison Lrx 1400
http://caraudiosecurity.com/shop/pro...s_id/2985.html
Si http://www.sonicelectronix.com/item_3045.html !!!! Eu stiu ca audison ii mai tare dar vreau sa conving unele persoane ..... si este si un pariu la mijloc !!! |
Audison mi se pare mai bun.... trecand peste asta...pe tine te intereseaza aceste scule sau intrebi sa te afli in treaba si faci pariuri ?
Ca sa stie lumea dak isi mai raceste gura.... |
nu stiu daca asta inseamna sa te afli in treaba pe bune nu crezi ca ar trebui sa stie lumea sa numai cumpere toate statiile nu ma refer la jbl ci la altele care gata o auzit si ii belea cea mai tare si daca o statie este mare nu inseamana ca este si tare ...... !!!
In moldova nu sunt aceeleashi cunoshtiinte ca in bucuresti ..... etc si daca omu vrea sa dea un ban sa il dea spre o cale buna ..... !!! Asta vreau sa zic !!! De cand mi-am luat statia lrxu toti ce ii asha de mica ..... nu se aude bine a meaaa ii mai mare .......... ii jbl nu firma no name ........ inca nu se stie ...... de audison pe aici ............ si vreau sa conving lumea despre calitatea acestei statii !!!! Deci in principiu asta fac ,...... !!! Sper ca o sa ma ajutati si voi postand aici !!!! |
Re:
Quote:
Aici cam nu ai dreptate noi vrem sa avansam si se mai trezeste unu asha ca tine si zice ca nu stiu ce !!! Sa ma aflu in treaba ....... pai daca o sa ramanem la stadiul asta ca ce ii mai mare suna mai bine ...... o sa avansam sigur !!! :arrow: |
:D pt o cauza buna atunci.....audison e mult peste jbl...
|
Crezi ca avansati dak intrebati care e mai buna? ...oky peace
|
Re:
Quote:
Felicitari pentru dbdrag !! Si terminind cu offtopicul , Audison e un brand de FOARTE buna calitate . In ciuda dimensiunilor mici , pot foarte mult si BINE ! . Un LRX 2.500 , la primul dbdrag anul trecut , cu un JL 12W7 si cu numai 660 W !! intr-o cutie \"custom\" a scos un frumos 139,9 ! E drept ca Audison nu e un brand ieftin dar merita din plin banii . La capitolul calitate , in momentul asta in Ro , nu are rivali decit JL si Brax . |
Subscriu. Audison fara discutii, in cazul de fata.
|
Merci Saxo.... Te astept la pe 1 Aprilie la Db Drag :).... Dapz mereu am glas.... Nu scapatzi de mine asa usor :)
|
+1 Audison.....
|
+1 pt Audison
P.S. nici px600.2 nu e de aruncat.. |
Audison
|
Re: O mica comparatie JBL px600 si Audison Lrx 1400
pe incercate audison e mai bun...........
|
Re: O mica comparatie JBL px600 si Audison Lrx 1400
audison ca stiu ce poate .....
|
Re:
Quote:
In termeni de SQ nu as compara audison nici macar cu JL. Dupa parerea mea, amplifurile de la Italieni sant mai bune decat JL, dar Brax e alta poveste. SQ pur |
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning