Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 30-01-09, 13:53   #76
Radoo_84

Stage 4
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 232
Default Re: VW Golf 6 by ABT Sportsline

nu ma incanta deloc.....
golful IV e cel mai reusit
Radoo_84 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-09, 17:18   #77
criss4u

Stage 4
 
criss4u's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 215
Member of:
[Pole Position Racers]
Smile Re: VW Golf 6 by ABT Sportsline

nu vad nimic interesant , cel mai prost model din istoria golfului ca design. sa spunem ca , masina nu ajuta deloc acel kit!!
criss4u is offline   Reply With Quote
Old 30-01-09, 21:13   #78
Ottaviano_m

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 251
Default Re: VW Golf 6 by ABT Sportsline

dap... masina nu ajuta kit-ul cu nimic, asa-i ce prosti sunt astia de la VW ca nu au facut masina dupa kit-ul ce i-l vor fi facut cei de la ABT. Precizare: Gof VI este in design reuniunea intre golf I, IV si V, chiar designerul sef de la VW precizand ca MK1 si MK4 au fost cele mai resite design-uri si ca incearca sa propuna cat mai mult din ela in MK6. daca spuneti ca 1 si 4 au fost iesite din comun de frumusete dar VI este urat ar trebui sa va ganditi de 2 ori pt ca MK VI propune multe din elementele celor doua... Asta nu o zic eu, oricum.
Ottaviano_m is offline   Reply With Quote
Old 31-01-09, 08:23   #79
criss4u

Stage 4
 
criss4u's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 215
Member of:
[Pole Position Racers]
Default Re: VW Golf 6 by ABT Sportsline

Quote:
Originally Posted by Ottaviano_m View Post
dap... masina nu ajuta kit-ul cu nimic, asa-i ce prosti sunt astia de la VW ca nu au facut masina dupa kit-ul ce i-l vor fi facut cei de la ABT. Precizare: Gof VI este in design reuniunea intre golf I, IV si V, chiar designerul sef de la VW precizand ca MK1 si MK4 au fost cele mai resite design-uri si ca incearca sa propuna cat mai mult din ela in MK6. daca spuneti ca 1 si 4 au fost iesite din comun de frumusete dar VI este urat ar trebui sa va ganditi de 2 ori pt ca MK VI propune multe din elementele celor doua... Asta nu o zic eu, oricum.
prietene nu mai face pe desteptu' aici ca nui un mod de evidentiere chiar indicat... ce am spus eu e clar masina nu ajuta kitul acela la nimic ..adic pt tn traducere= kitul reusit masina nu cu un design kiar asa de atragator fata de precedentu 5 de ex ... care dupa parerea mea a fost un succes .ps nu are nici o treaba modu de fabricare a masini dupa kit sau etc .. in fine asa sunt unii oameni . 'smart'
__________________

Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.
criss4u is offline   Reply With Quote
Old 31-01-09, 17:54   #80
Ottaviano_m

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 251
Default Re: VW Golf 6 by ABT Sportsline

stai flexat, nu te enerva, fa si tu un pic de sex "prietene" ca esti cam frigid vad. nu incerc sa caut "mod de evidentiere" ci sa-ti atraga atentia ca ai mari lipsuri mari in exprimare, tinere. Despartiri, lipsa de predicat, de coerenta etc. Atat in postul 119 cat si in 120. Poate era mai bine daca spuneai ca afirmatia "cel mai prost model din istoria golfului ca design" -si asta este o alta greseala de coerenta- "model de golf"= generatie de golf, dar ma rog, trecem peste asta si multe altele. Zici tu ce vrei dar cand ai zis ca masina nu ajuta kit-ul ai gresit. Asta se intelege, ti-am atras numai atentia, era frumos daca recunosteai si nu te umflai in pene. Ma rog, daca tu tii sa subliniezi ca te simti mai putin destept, nu am cu ce te ajuta deocamdata, este problema ta. Salut!
A, inca ceva- abtine-te de la jigniri de genul "faci pe desteptul", ca nu eu am fost cel care te-a citat sa te acuz de o chestie ca asta, ci pur si simplu in maniera umoristica (dar se pare ca si simtul umorului iti lipseste) ti-am atras atentia asupra erorilor, care vorba vine, pot fi ale oricarei alte persoane de aici, inclusiv ale mele, doar e uman sa gresesti. Problema este cand sari in sus si nu ti-o recunosti.
Ottaviano_m is offline   Reply With Quote
Old 31-01-09, 18:03   #81
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: VW Golf 6 by ABT Sportsline

personal, ii dau dreptate lui Ottaviano. Si nu ca as avea ceva cu criss, insa Ottaviano zice bine si are dreptate! ( referitor la masina )
dolb is offline   Reply With Quote
Old 31-01-09, 23:28   #82
criss4u

Stage 4
 
criss4u's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 215
Member of:
[Pole Position Racers]
Default Re: VW Golf 6 by ABT Sportsline

Quote:
Originally Posted by Ottaviano_m View Post
stai flexat, nu te enerva, fa si tu un pic de sex "prietene" ca esti cam frigid vad. nu incerc sa caut "mod de evidentiere" ci sa-ti atraga atentia ca ai mari lipsuri mari in exprimare, tinere. Despartiri, lipsa de predicat, de coerenta etc. Atat in postul 119 cat si in 120. Poate era mai bine daca spuneai ca afirmatia "cel mai prost model din istoria golfului ca design" -si asta este o alta greseala de coerenta- "model de golf"= generatie de golf, dar ma rog, trecem peste asta si multe altele. Zici tu ce vrei dar cand ai zis ca masina nu ajuta kit-ul ai gresit. Asta se intelege, ti-am atras numai atentia, era frumos daca recunosteai si nu te umflai in pene. Ma rog, daca tu tii sa subliniezi ca te simti mai putin destept, nu am cu ce te ajuta deocamdata, este problema ta. Salut!
A, inca ceva- abtine-te de la jigniri de genul "faci pe desteptul", ca nu eu am fost cel care te-a citat sa te acuz de o chestie ca asta, ci pur si simplu in maniera umoristica (dar se pare ca si simtul umorului iti lipseste) ti-am atras atentia asupra erorilor, care vorba vine, pot fi ale oricarei alte persoane de aici, inclusiv ale mele, doar e uman sa gresesti. Problema este cand sari in sus si nu ti-o recunosti.
ok sa inteleg daca eu tb sa fac sex , iti promit ca se va rezolva dar am si eu o rugaminte invata sa iti exprimi parerile fara a te lega de alte persoane sau sa tragi anumite concluzi care nu reieseau din postul meu ... eu nu am nimic cu tine asta e sigur ps: imi mentin ideea masina e f urata!(daca voiai sa imi atragi atentia nu abordai subiectul sau "greseala" spusa de mine in felul acela in "gluma "....mai mult ironic astai tot c ma deranjat.

Last edited by criss4u; 31-01-09 at 23:39.
criss4u is offline   Reply With Quote
Old 31-01-09, 23:30   #83
criss4u

Stage 4
 
criss4u's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 215
Member of:
[Pole Position Racers]
Default Re: VW Golf 6 by ABT Sportsline

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
personal, ii dau dreptate lui Ottaviano. Si nu ca as avea ceva cu criss, insa Ottaviano zice bine si are dreptate! ( referitor la masina )
pur si simplu mi-am dat cu parerea ca ; kitul acela pe o masina cu un design mai bun ar fi arata mult mai bine asta tot .. nu vad de unde atatea discutii cu ottaviano , nus maiestru in istoria vw am tras o concluzie din acele poze . stima!

Last edited by criss4u; 31-01-09 at 23:40.
criss4u is offline   Reply With Quote
Old 01-02-09, 22:38   #84
pyttbull

Stage 5
 
pyttbull's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,392
Default Re: VW Golf 6 by ABT Sportsline

.....parca mai frumos era g 5
pyttbull is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -