E interesanta, dar mie i-mi plac italiencele. Sunt mai voluptoase, mai dezinvolte... Englezoaicele parca sunt asha cam prea fixate in tipare.
Lasand gluma la o parte, masina e interesanta, dar Ford tre' sa aiba mare grija... sa pastreze personalitatea si farmecul unei masini hand-made. Sa mai renunte la manete de Fiesta si alte tiganii de genu'.
|