mmmmda
hai sa vedem ce iese

n-am ce face ... se pare ca nici tu :P
luam doar masinile care sunt pozate pe strada , dap ?
-Corvette-u ala alb , l-am vazut in buc , de 3 ori intr-o saptamana - modelu ala
-Lotus elise - pleaseeeee , proprietarul are user pe 4tuning , so ... : /
-da .. diablo chiar n-am vazut ,deci !! 1 !!
-mertzu ala alb , avem si noi brabus : /
-maserati - 3200 ... le bushim la 200 la ora : /
- seria 5 : /
- supra - s-a vazut in romania :P
- gt3 , avem
-seria 6 .. 645 , prea multe .. : /
-porsche carrera ... please ... plin
-clk 55 amg eu n-am vazut .. daca a vazut cineva sa anunte - 2 sa zicem
-ford mustang - check
-audi tt
-honda s2000

avem
-GMC de genu , avem
-635 , csi , check
-evo 7 : / avem
-range rover- hamman nu : / !! 3 !!
-evo 8 , plin ..
-mertzu ala alb ... MKB - avem mai frumoase, anyway , sa zicem 4
-350z
- 645 again ..
-da .. r32 .. gtr : / schema , asa ceva nexam !! 5 !!
-s55amg

castigator pe baneasa sau .. participant .. acu 1 an
- eh porscheu din anii 50 nu-l avem

deci 6 ..
-continental gt ? fara numar ...
-impreza .. =)) no comment
-porsche`u ala gri 911 , nou , il avem
-eh , aici e tzeapa

SLR`u ..

7 !!
-porsche`u il avem

-carrera 4s , check
-mertzu ala slk nou , cu kitu ala nu-l avem , deci 8 : /
- gallardo

fara numaaar
- murcielago - 2-3 ...
-prowler

check
-cayenne : /
-360 modena : /
-ferarri 355, check
-z8 , check
-testarossa parca era unu prin buc , anyway 9 : /
-viper, check
deci mie mi-au iesit 9 ... : / fara veyron si toate alea din saloane si fara xlr si etc. deci strict ce era pe strada ...
ia vezi .. iti iese altfel ?