Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 26-06-05, 17:27   #1
sil4tuning

Purtator cuvant SUN RACERS

Stage 5
 
sil4tuning's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,846
Member of:
[Sun Racers]
[Opel]
Default DUBAI SUPERCARS

Priviti ce gusturi au cei cu cearsafuri in cap din Dubai , o colectie de 532 de poze de claritate buna cu masini alese pe spranceanu , una si una , firme consacrate in super masini , tuneri arhicunoscuti , uitativa la toate nu stiti ce pierdeti , este pacat sa nu il aveti pe hdd la colectia voastra de poze

GARANTAT 100 %

ENJOY
Attached Files
File Type: ace dubai_supercars_327.ace (55.98 MB, 275 views)
__________________

CDTI
sil4tuning is offline   Reply With Quote
Old 26-06-05, 17:41   #2
georgeb

Stage 5
 
georgeb's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 517
Member of:
[Observator 4tuning]
Default

56 de megi ... ieftin
georgeb is offline   Reply With Quote
Old 26-06-05, 19:51   #3
baghy83

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 364
Default

sunt primul care asteapta sa se termine petrolul.sa moara astia de foame.dar cred ca nu o sa mai ajung eu anii aia
baghy83 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-05, 20:47   #4
alexutzu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
alexutzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,128
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

sa moara masa daca nu imi vine sa ii iau la bataie, ai dreacu ce sunt, se vede ca The Fast And The Furious face ravagii, la noi unde nu sunt bani sunt kitch-uri, la aia unde sunt bani garla scufundati in petrol, sunt chiar SUPER MASINI...........
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaa ba cu fata de masa pe cap uuuuuuua
__________________

Daca ai ceva de zis, zi cu voce tare. Daca vrei sa taci, taci sa auzi numai tu.


alexutzu is offline   Reply With Quote
Old 26-06-05, 22:57   #5
ovidiuS
Opel Driver

Stage 4
 
ovidiuS's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 291
Member of:
[Opel]
Default

sincer...m-as uita la poze dar dureaza prea mult
ovidiuS is offline   Reply With Quote
Old 27-06-05, 15:01   #6
mike20
Seat Driver

Stage 5
 
mike20's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,096
Member of:
[SEAT]
Default

si daca dureaza ce??? se merita omule....la ce masini sunt acolo
mike20 is offline   Reply With Quote
Old 01-07-05, 14:47   #7
paulica

Stock
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3
Default

super masinile, mai pune si altceva daca mai ai !
paulica is offline   Reply With Quote
Old 01-07-05, 14:52   #8
Soichiro
Guest
 
Posts: n/a
Default

De ce va ofticati pe altii care s-au nascut pe pamanturi mai roditoare? Bravo lor.
  Reply With Quote
Old 27-07-05, 03:15   #9
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ASA SI ?
am downloadat/vazut pozele ...
sa mor de ....
da .. sunt cateva care te lasa cu balutze la guritza ..
insa ..
doamne , de-as avea carnet/masina , o saptamana as lua aparatul cu mine , m-as plimba ..
va zic eu ca nu-s mai mult de 10 masini din alea 500 nush cate sunt sa nu le vedem aici
deci .. din toate pozele alea, eu zic ca ... maxim 10 nu le vedem in romania ....
atat
stati linistiti , avem si noi cu ce sa ne laudam ..
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 27-07-05, 06:50   #10
sil4tuning

Purtator cuvant SUN RACERS

Stage 5
 
sil4tuning's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,846
Member of:
[Sun Racers]
[Opel]
Default

santose crede-ma ca nu prea sunt ce i pe acolo si iti garantez peste 10 daca vrei sa le enumar acu ...........pe bune
sil4tuning is offline   Reply With Quote
Old 27-07-05, 07:27   #11
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mmmmda
hai sa vedem ce iese n-am ce face ... se pare ca nici tu :P
luam doar masinile care sunt pozate pe strada , dap ?
-Corvette-u ala alb , l-am vazut in buc , de 3 ori intr-o saptamana - modelu ala
-Lotus elise - pleaseeeee , proprietarul are user pe 4tuning , so ... : /
-da .. diablo chiar n-am vazut ,deci !! 1 !!
-mertzu ala alb , avem si noi brabus : /
-maserati - 3200 ... le bushim la 200 la ora : /
- seria 5 : /
- supra - s-a vazut in romania :P
- gt3 , avem
-seria 6 .. 645 , prea multe .. : /
-porsche carrera ... please ... plin
-clk 55 amg eu n-am vazut .. daca a vazut cineva sa anunte - 2 sa zicem
-ford mustang - check
-audi tt
-honda s2000 avem
-GMC de genu , avem
-635 , csi , check
-evo 7 : / avem
-range rover- hamman nu : / !! 3 !!
-evo 8 , plin ..
-mertzu ala alb ... MKB - avem mai frumoase, anyway , sa zicem 4
-350z
- 645 again ..
-da .. r32 .. gtr : / schema , asa ceva nexam !! 5 !!
-s55amg castigator pe baneasa sau .. participant .. acu 1 an
- eh porscheu din anii 50 nu-l avem deci 6 ..
-continental gt ? fara numar ...
-impreza .. =)) no comment
-porsche`u ala gri 911 , nou , il avem
-eh , aici e tzeapa SLR`u .. 7 !!
-porsche`u il avem
-carrera 4s , check
-mertzu ala slk nou , cu kitu ala nu-l avem , deci 8 : /
- gallardo fara numaaar
- murcielago - 2-3 ...
-prowler check
-cayenne : /
-360 modena : /
-ferarri 355, check
-z8 , check
-testarossa parca era unu prin buc , anyway 9 : /
-viper, check
deci mie mi-au iesit 9 ... : / fara veyron si toate alea din saloane si fara xlr si etc. deci strict ce era pe strada ...
ia vezi .. iti iese altfel ?
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 27-07-05, 09:51   #12
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default

CLK 55 AMG s`a vazut...Diablo sunt cam doua bucatzi ..atatea stiu yo..una bucata Tiriac...si alta Eugen Dunca (culturist) oricum mia erau masini pe acolo ca nu prea sunt pe la noi sant0s ENZO nene Carrera GT ehh.. lasa erai si tu obosit
__________________
pround member of Street Zone
Honda Civic TypeS - VW Polo 1.2 - Subaru Forester 2.5XT - Infiniti FX37S

VAND PEUGEOT 307 CC

VAND SAAB 9-3 1.8t
blowwind is offline   Reply With Quote
Old 27-07-05, 13:58   #13
sil4tuning

Purtator cuvant SUN RACERS

Stage 5
 
sil4tuning's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,846
Member of:
[Sun Racers]
[Opel]
Default

XLR se pune si el la socoteala ca era lansare deci se putea vedea pe strada la noi nai sa vezi si exact ce zicea si blowwind nu ma mai repet deci peste 10 :P in orice caz cele 2 cele mai importante enzo si carerra GT le-ai trecut cu vederea nu uita de SLK tunat cu motoru de SLR ca tot in dubai este dar numai ca lam mai pus eu in arhiva ca mai era un topic ref la el anyway am vrea noi sa avem atatea porsche si atatea mercedesuri de la AMG sau monstruozitati care sa consume diabolic .......... edit: daca SLR era pe strada presupun ca si Enzo si Carrera GT puteau fi vazute imediat dupa inchiderea salonului asa ca numai ca nu au fost prinse
sil4tuning is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -