Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   DUBAI SUPERCARS (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/6256-dubai-supercars.html)

sil4tuning 26-06-05 17:27

DUBAI SUPERCARS
 
1 Attachment(s)
Priviti ce gusturi au cei cu cearsafuri in cap din Dubai , o colectie de 532 de poze de claritate buna cu masini alese pe spranceanu , una si una , firme consacrate in super masini , tuneri arhicunoscuti , uitativa la toate nu stiti ce pierdeti 8) , este pacat sa nu il aveti pe hdd la colectia voastra de poze

GARANTAT 100 %

ENJOY

georgeb 26-06-05 17:41

56 de megi ... ieftin :roll:

baghy83 26-06-05 19:51

sunt primul care asteapta sa se termine petrolul.sa moara astia de foame.dar cred ca nu o sa mai ajung eu anii aia :cry:

alexutzu 26-06-05 20:47

sa moara masa daca nu imi vine sa ii iau la bataie, ai dreacu ce sunt, se vede ca The Fast And The Furious face ravagii, la noi unde nu sunt bani sunt kitch-uri, la aia unde sunt bani garla scufundati in petrol, sunt chiar SUPER MASINI...........
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaa ba cu fata de masa pe cap uuuuuuua

ovidiuS 26-06-05 22:57

sincer...m-as uita la poze dar dureaza prea mult

mike20 27-06-05 15:01

si daca dureaza ce??? se merita omule....la ce masini sunt acolo :shock: :D

paulica 01-07-05 14:47

super masinile, mai pune si altceva daca mai ai !

Soichiro 01-07-05 14:52

De ce va ofticati pe altii care s-au nascut pe pamanturi mai roditoare? Bravo lor.

EvLSant0S 27-07-05 03:15

ASA SI ?
am downloadat/vazut pozele ...
sa mor de ....
da .. sunt cateva care te lasa cu balutze la guritza ..
insa ..
doamne , de-as avea carnet/masina , o saptamana as lua aparatul cu mine , m-as plimba ..
va zic eu ca nu-s mai mult de 10 masini din alea 500 nush cate sunt sa nu le vedem aici
deci .. din toate pozele alea, eu zic ca ... maxim 10 nu le vedem in romania ....
atat
stati linistiti , avem si noi cu ce sa ne laudam .. ;)

sil4tuning 27-07-05 06:50

santose crede-ma ca nu prea sunt ce i pe acolo si iti garantez peste 10 daca vrei sa le enumar acu ...........pe bune :)

EvLSant0S 27-07-05 07:27

mmmmda
hai sa vedem ce iese :) n-am ce face ... se pare ca nici tu :P
luam doar masinile care sunt pozate pe strada , dap ?
-Corvette-u ala alb , l-am vazut in buc , de 3 ori intr-o saptamana - modelu ala
-Lotus elise - pleaseeeee , proprietarul are user pe 4tuning , so ... : /
-da .. diablo chiar n-am vazut ,deci !! 1 !!
-mertzu ala alb , avem si noi brabus : /
-maserati - 3200 ... le bushim la 200 la ora : /
- seria 5 : /
- supra - s-a vazut in romania :P
- gt3 , avem
-seria 6 .. 645 , prea multe .. : /
-porsche carrera ... please ... plin
-clk 55 amg eu n-am vazut .. daca a vazut cineva sa anunte - 2 sa zicem
-ford mustang - check
-audi tt :roll: :lol:
-honda s2000 :D avem
-GMC de genu , avem ;)
-635 , csi , check ;)
-evo 7 : / avem
-range rover- hamman nu : / !! 3 !!
-evo 8 , plin ..
-mertzu ala alb ... MKB - avem mai frumoase, anyway , sa zicem 4
-350z :) :) :)
- 645 again ..
-da .. r32 .. gtr : / schema , asa ceva nexam !! 5 !!
-s55amg :) :) castigator pe baneasa sau .. participant .. acu 1 an :)
- eh porscheu din anii 50 nu-l avem :D deci 6 ..
-continental gt ? fara numar ...
-impreza .. =)) no comment
-porsche`u ala gri 911 , nou , il avem
-eh , aici e tzeapa :D SLR`u .. :D 7 !!
-porsche`u il avem ;)
-carrera 4s , check
-mertzu ala slk nou , cu kitu ala nu-l avem , deci 8 : /
- gallardo :) :) fara numaaar
- murcielago - 2-3 ... ;)
-prowler ;) check
-cayenne : /
-360 modena : /
-ferarri 355, check
-z8 , check
-testarossa parca era unu prin buc , anyway 9 : /
-viper, check ;)
deci mie mi-au iesit 9 ... : / fara veyron si toate alea din saloane si fara xlr si etc. deci strict ce era pe strada ... ;)
ia vezi .. iti iese altfel ? :D :D

blowwind 27-07-05 09:51

CLK 55 AMG s`a vazut...Diablo sunt cam doua bucatzi ..atatea stiu yo..una bucata Tiriac...si alta Eugen Dunca (culturist) oricum mia erau masini pe acolo ca nu prea sunt pe la noi :D sant0s ENZO nene:) Carrera GT :Dehh.. lasa :)erai si tu obosit :D

sil4tuning 27-07-05 13:58

XLR se pune si el la socoteala ca era lansare deci se putea vedea pe strada la noi nai sa vezi si exact ce zicea si blowwind nu ma mai repet deci peste 10 :P in orice caz cele 2 cele mai importante enzo si carerra GT le-ai trecut cu vederea nu uita de SLK tunat cu motoru de SLR ca tot in dubai este dar numai ca lam mai pus eu in arhiva ca mai era un topic ref la el anyway am vrea noi sa avem atatea porsche si atatea mercedesuri de la AMG sau monstruozitati care sa consume diabolic .......... edit: daca SLR era pe strada presupun ca si Enzo si Carrera GT puteau fi vazute imediat dupa inchiderea salonului asa ca numai ca nu au fost prinse


All times are GMT +2. The time now is 21:16.

- Copyright 2026 4Tuning