Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

View Poll Results: cum vi se pare aceasta masina?
excelenta 27 69.23%
foarte buna 8 20.51%
acceptabila 3 7.69%
slabutza 1 2.56%
Voters: 39. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 19-04-05, 22:00   #16
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Eu daca as fi miliardar in euro as da banii aia pe o masina dar nu pe un McLaren! Nu pt ca nu ar fi o super masina ci pt ca sunt fan inrait Ferrari si asa vreau sa raman pana ma duc in cosciug.
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 20-04-05, 17:03   #17
im570rm

Stage 5
 
im570rm's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 489
Default Re:

cine te-a pacalit ca mclaren f1 are 11,5 secunde 1/4mile?

masina merita numai daca ai 2 blonde gemene linga tine cum n-am 2 blonde ma lasa rece

Nu incap 2 blonde in masina aia

Ontopic,ash prefera de 1000 de ori mai mult un skyline de vreo 1000 de cai in locul astea
im570rm is offline   Reply With Quote
Old 20-04-05, 17:21   #18
Ciro_zel

Stage 5
 
Ciro_zel's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Eu stiam ca Mclaren F1 are 3 locuri..unul in fata plasat central si 2 in spate..de acolo cred ca vine aluzia cu 2 blonde
Ciro_zel is offline   Reply With Quote
Old 20-04-05, 17:43   #19
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

am votat foarte buna , pentru ca este o masina excelenta dar din pacate nu mi-o pot permite.
200SX is offline   Reply With Quote
Old 20-04-05, 23:07   #20
Grecu

Stage 5
 
Grecu's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 353
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"200SX\"
am votat foarte buna , pentru ca este o masina excelenta dar din pacate nu mi-o pot permite.
Nu esti singurul
Grecu is offline   Reply With Quote
Old 24-04-05, 00:31   #21
tre

Stage 5
 
tre's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
Default

in primul rand e o masina frumoasa, are acel je-ne-sais-pas englezesc care te face sa te indragostesti de ea.

nu 'tzipa' dar iti dai seama ca poate. arata bine din toate unghiurile si e una dintre putinele masini careia nu i-am gasit acele mici scapari la design de care 'sufera' o groaza de masini frumoase.

e foarte performanta. e destul de practica pentru ce se vrea a fi, iar treaba cu scaunul pe mijloc mi se pare o idee foarte buna.

am votat 'excelenta'. daca as avea banii, sunt destul de sigur ca i-as da fara nici o urma de regret.
__________________
"it's of bad taste not to mod your evo"
tre is offline   Reply With Quote
Old 20-05-05, 14:26   #22
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default

ohohoho.... daca ash fi miliardar in euro cum au zis altii...pfoai da o luam fara nici o urma de regret cum zicea shi \"tre\" dar bine inteles prima data ash cumpara un ferrari enzo....( sunt innebunit dupa marca asta ) apoi un veyron...pe urma un meclaren f1 si dupa aia skyline s.a.m.d.dar acum sa presupunem ca am numai 2 mil de $ ash alege fara ezitare enzo..... e o bijuteri de mashina nu se compara cu nici o alta...
porsche..nici nu ma gandesc dintotdeauna am urat porsche ca sunt o concurenta ptr ferrari :P la F1 ....dar atat ca in rest un porsche (orice porsche) nu poate intrece un enzo....


Ferrari 4 life(enzo de preferat dupa cum am argumentat mai sus )
Edd is offline   Reply With Quote
Old 03-06-05, 02:18   #23
eEnzo0

Stage 1
 
Join Date: May 2005
Posts: 20
Default

daca vrei masina mai tare ca McLaren F1 iti iei cu 40.000 usd Ultima Gtr....e cea mai rapida masina stock la ora actuala.......pe sfertul de mila.....si la banii astia....si la cum arata....eu is Pro Ultima Gtr....arata mortal masina..si cand te gandesti ca e un kit car
eEnzo0 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-05, 20:23   #24
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default

nush daca incape indoiala ca este excelenta...este bestie pe 4 rotzi poate vedem vreo tranta intre ea si SLR ar fii kiar ceva frumos ca si asa BMW si MERCEDES sunt rivali de moarte
in orice caz 2 bijuterii de mashini da nu ai ce sa faci cu ea in romania la gropile din bucureshti cred ca are o garda la sol...
oare in ce viatza voi avea si eu asa o bijuterie da nu cred ca m-ar tzine inima sa ies cu ea prin orash din 2 motive...
1-riscul unui accident
2-la asa un demaraj ma mai dezlipeshte careva din scaun?
orlando is offline   Reply With Quote
Old 05-06-05, 22:39   #25
LEXUS

Stage 5
 
LEXUS's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 631
Default

este o masina DE AUR..LA PROPRIU.....pt cunoscatori...
la 10 ani vechime inca mai este in cartea recordurilor..din cate stiu eu...si asta spune ceva despre masina .

si nu mai spunetzi k dk ati aveajdemii de mil de $.....v-ati cumpara o asemenea masina..cu siguranta..altfel ati vedea situatia atunci..
__________________
Is it \'cause they like my gangsta walk..Is it \'cause they like my gangsta talk...Is it cause they like my handsome face...Is it cause they like my gangsta way...PICTURE ME ROLLIN\'
LEXUS is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -