BEST TUNING EXTERIOR...dupa parerea mea sunt multe msini frumoase facute mereu polishte ingrijite la curse dar trebuie una ca sa rupa gura multora...dopa parerea mea e un Peugeot 206 de zici ca e desprins din 2fast2furious l-am vazut la prisma pe 30 oct.!sau ar mai fii CTL cel cu M3-ul ala portocaliu shmeker!sunt multe msini frumoase...acum la treaba jamaicanii mei...expunetziva parerile