Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BEST TUNING EXTERIOR (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/2518-best-tuning-exterior.html)

orlando 13-11-04 22:53

BEST TUNING EXTERIOR
 
BEST TUNING EXTERIOR...dupa parerea mea sunt multe msini frumoase facute mereu polishte ingrijite la curse dar trebuie una ca sa rupa gura multora...dopa parerea mea e un Peugeot 206 de zici ca e desprins din 2fast2furious l-am vazut la prisma pe 30 oct.!sau ar mai fii CTL cel cu M3-ul ala portocaliu shmeker!sunt multe msini frumoase...acum la treaba jamaicanii mei...expunetziva parerile :lol: :lol:

tng 14-11-04 08:21

Nu trb sa deschizi si tu topicu cu ceva poze?
...asta asa ca sa ne provoci :x

GolfuletzS 14-11-04 08:25

4 Attachment(s)
:arrow:

tng 14-11-04 08:26

2 Attachment(s)
Mashinutza asta imi place ff mult.Cu siguranta o stiti.

GolfuletzS 14-11-04 08:28

6 Attachment(s)
:arrow:

GolfuletzS 14-11-04 08:29

Frumoasa masina !!! :P Vreau shi eu :x

Best tuning from Romania please - Gabi

DJ10BOD 14-11-04 16:00

Al doilea topic deskis d orlando pentru poze... Nu-i vad rostul!!

Gabi 15-11-04 12:08

Un top \"Best exterior\" poate fi facut din Galeria foto a site-ului.


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning