![]() |
BEST TUNING EXTERIOR
BEST TUNING EXTERIOR...dupa parerea mea sunt multe msini frumoase facute mereu polishte ingrijite la curse dar trebuie una ca sa rupa gura multora...dopa parerea mea e un Peugeot 206 de zici ca e desprins din 2fast2furious l-am vazut la prisma pe 30 oct.!sau ar mai fii CTL cel cu M3-ul ala portocaliu shmeker!sunt multe msini frumoase...acum la treaba jamaicanii mei...expunetziva parerile :lol: :lol:
|
Nu trb sa deschizi si tu topicu cu ceva poze?
...asta asa ca sa ne provoci :x |
4 Attachment(s)
:arrow:
|
2 Attachment(s)
Mashinutza asta imi place ff mult.Cu siguranta o stiti.
|
6 Attachment(s)
:arrow:
|
Frumoasa masina !!! :P Vreau shi eu :x
Best tuning from Romania please - Gabi |
Al doilea topic deskis d orlando pentru poze... Nu-i vad rostul!!
|
Un top \"Best exterior\" poate fi facut din Galeria foto a site-ului.
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:53. |
- Copyright 2026 4Tuning