Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
da... singura dif. e ca tu ai Sierra.... in timp ce eu..... mai AM de asteptat ... si chestia asta ma roade grav rau de tot succes si vezi ca vrea maryo sa vb cu tine in leg. cu ema , sau cu tipa din lanos ... dunno , talk to him man...
tot c e Cosworth e super ! eu sunt mort dupa Escort Cosworth, eventual masina lu' Francoise Delcour de la Monte Carlo din 1999, masina mea preferata...