Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Grym Sierra Cosworth (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/1781-grym-sierra-cosworth.html)

CataNOS 25-08-04 18:22

Grym Sierra Cosworth
 
1 Attachment(s)
Sierra din clip e un Cosworth stock.

drifter x 26-08-04 06:32

mie 1 imi place man...... driftingul e marfa

CataNOS 26-08-04 11:05

Poate intr-o zi o sa fac si eu ca ala :D

EvLSant0S 26-08-04 12:18

fuuuck..... that`s nice really NICE !!!! poate o sa faci si u asa.....

CataNOS 26-08-04 12:28

1 Attachment(s)
Mai am un filmuletz - tot cu Sierra aia

EvLSant0S 26-08-04 12:40

:D .... gr8 movie , asta e o sierra cosworth stock ? .... ?fuck... frumoasa masina ... ||| mai ai vreun film ?

CataNOS 26-08-04 12:42

Io-s mort dupa Sierre, cum esti tu dupa Supra

EvLSant0S 26-08-04 12:44

da... singura dif. e ca tu ai Sierra.... in timp ce eu..... mai AM de asteptat ... si chestia asta ma roade grav rau de tot :( succes si vezi ca vrea maryo sa vb cu tine :D in leg. cu ema , sau cu tipa din lanos ... dunno , talk to him man...

bogdan 26-08-04 12:44

:shock: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Da!!! asta masina!!!!

Al3xius 26-08-04 13:37

SUPER MARFA MASINA !!! :shock: :shock: :shock: :shock:

D.J.SS-TOT 07-09-04 15:38

tot c e Cosworth e super ! eu sunt mort dupa Escort Cosworth, eventual masina lu' Francoise Delcour de la Monte Carlo din 1999, masina mea preferata... :)

Al3xius 08-09-04 00:34

...sau a lu Cioara din Craiova ! :lol: :wink:

D.J.SS-TOT 08-09-04 20:49

mda! primul lucru kre l-as face i-as da jos eleronu' ala kre-l da d gol, si i-as skimba culoarea k e oribila... :)


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning