Bine ai venit pe forum ...dar fii si tu mai atent...apesi \"post new reply\" ...nu faci cate un subiect de fiecare data cand vrei sa scrii ceva pe forum ! dar asta e ...din greseli se invata !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
bai bajete.... cu tot respektu` dar cred ca-l vedeam si noi... poate vorbesti de toyota supra .. cu nr de Germania... nu? skyline-u e ala din cta cu nr de irlanda or whateva`.... ia zi ce culoare era?
crezi ca nu recunosc un skyline ce draq...a si era argintie si numaru era de germania(stiu cum arata un numar de germania) ...da ala a inmatriculat masina in germania ca sa nu aiba probleme cu \"garcea\"