Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 16-07-09, 23:05   #16
laur_nsl

Stage 4
 
laur_nsl's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 275
Default Re: ABT S4 - Bestia sport

Quote:
Originally Posted by The_Mask View Post
Cel mai urat model din seria A4.
au fost mai multe modele. nici nu am observat, am crezut ca au facut mai multe facelifturi la cel din 90 si ceva.
laur_nsl is offline   Reply With Quote
Old 18-07-09, 15:19   #17
woodywww

Stage 2
 
woodywww's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 53
Member of:
[Opel]
Default Re: ABT S4 - Bestia sport

putin lasat mai jos si parca datea mai bine..
woodywww is offline   Reply With Quote
Old 19-07-09, 22:02   #18
The_Mask

Stage 5
 
The_Mask's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 868
Default Re: ABT S4 - Bestia sport

Quote:
Originally Posted by _anaconda_ View Post
Altu cu glob de cristal .

Din pacate (pentru tine) nu functioneaza deloc, nici din pricina motorizarii si a nimic din ce ai spus. Si nu stiu cum iti permiti sa ma faci pustiulica, ah stai ai 20 de luni inaintea mea si asta te face non pustiulica sau ? La 21 de ani ti s-a uscat cerneala pe carnet si faci valuri pe forum ?. Ca tot veni vorba de TDI, vad ca tu ai o capodopera pe marele tau Passat asa ca nu face gargara. De tinut in brate nu tin nimic doar ca ma irita anumite aberatii spuse de Audi. Daca tu o vezi ca pe reclama e problema ta.

PS: Vad ca ai probleme si cu cititul, nu stiu unde ai vazut in thread-ul ala cum am spus eu de Audi ca e "cea mai tare" si am ridicat-o in slavi. Dar deh, ce ti-e si cu chestii elementare...
Ce legatura are sula cu prefectura ? Ce importanta are ce motorizare are masina mea din moment ce nu i-am facut statuie, asa cum incerci tu sa faci cu Audi. Oricat ar incerca sa ajunga in varf, cu toate premiile castigate nu se vor ridica la nivelul Mercedes/BMW. Hai sa inchieiam discutia ca nu duce nicaieri, iar in privinta design-ului, fiecare cu ce-i place, poate pentru unii E90 e mai frumos ca A4 sau invers.
__________________
INFINTI G37 S ====>>> https://forum.4tuning.ro/115-masina-mea-nissan-infiniti/97760-infiniti-g37s.html
TRANSPORT CONTAINERIZAT INTERN SI INTERNATIONAL
IMPORT AUTOTURISME USA
The_Mask is offline   Reply With Quote
Old 19-07-09, 22:26   #19
_anaconda_

Stage 5
 
_anaconda_'s Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 3,556
Default Re: ABT S4 - Bestia sport

Deja sunt la nivelul ala de mult daca nu ai observat. Fiecare cu + si - lor. Astea sunt doar pareri, peste tot vezi "experti din popor" cu astfel de afirmatii, Audi e praf si nu e la nivelul Merc/BMW, BMW e praf si nu e la nivelul Merc si asa mai departe. Aberatii ieftine, daca nu erau la nivelul ala cum iti explici ca in anumite clase sunt peste ei, la fel la anumite capitole ? Dupa cum am spus fiecare cu + si -, nu exista niciuna numai cu +, altfel ar domina autoritar piata. Si chiar daca presupunem prin absurd ca ai avea dreptate, cum poti face astfel de prognoze pe termen lung ? In fine asta e cam offtopic si nu are rost sa dezvolt subiectul, ar fi pierdere de timp si atata timp cat realitatea nu este afectata indiferent ce scrie unul si altul pe un forum nu se justifica timpul pierdut. Pana una alta pe toate forumurile vezi astfel de aberatii, e culmea sa le "ajustezi" pe toate, iar la o concluzie nu prea se ajunge niciodata, in special in dispute marca X vs marca Y. Doar timp pierdut si din pacate nu prea inveti nimic de acolo 99% din posturi fiind aiurea.
__________________
www.ozcarwash.ro - detailing profesional in Craiova
_anaconda_ is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 01:27   #20
RyaN-
VW Driver

Stage 5
 
RyaN-'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 484
Member of:
[VW]
Default Re: ABT S4 - Bestia sport

De performante nu se poate comenta nimic de rau, dar oglinzile alea "crom" parca bat la ochi
RyaN- is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -