Quote:
|
Originally Posted by \"ciprian_the_1\"
bai tuningboy dupa cate am citi eu pe forum tie nu iti place nimic din masinile alea tre sa ai tu o parere naspa despre o masina si in legatura cu honda civic nu prea sti despre ce vb e prea tare masina aia .Tiai dori in cele mai frumoase vise sa conduci una dapai sa o ai.
Mai documenteazate despre masini si cine a castigat masina anului in romania
HONDA CIVIC
FARA SUPARARE
|
fara suparare ma ... nu ma supar pt prostii dinastea stai calm! dar eu nu inteleg ce te intereseaza pe tine parerea mea.. tu tre sa spui parerea fata de masina nu fata de ce spun eu.... daca mie nu-mi place asta e ... oricum e mai misto decat ai tu asta e sigur

.... si nu ma intereseaza cine a castigat masina anului pt aici ii intereseaza mai multe aspecte ale masinii,iar eu mam referit doar la aspect dupa cum vezi! si citeste mai bine pe forum sa vezi ca sunt si masini care imi plac,dar ce numi place spun!
ps: daca as fi avut posibilitatea sa aleg intre mai multe masini stai calm ca nas fi ales civicul asta....! si daca mai ai ceva sami spui dami un pm, nu te lega de parerea altora! PEACE