Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 03-02-06, 09:38   #16
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"neXus\"
wlady, stiam ca exista un Cady pick-up, dar mi se pare stupida ideea de masina utilitara luxoasa. Te duci la tzara sa iei porku, da macar stii ca o faci in conditiile cele mai bune de pe piata
Poate te duci la vanatoare de mistreti la Balc si aduci mistretul acasa in conditiile cele mai bune de pe piata :P

~Nautilus
Nautilus is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 14:12   #17
fanete

Stage 5
 
fanete's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,920
Member of:
[Honda]
Default

foarte naspa masina, mie unu mi se pare o masina de neam prost. facuta parca pentru americanii aia grasi de nu incap intr-o berlina de le iese burta plina de bere pe sub tricou. tot este masiv, prea mare. si sa nu ajungem la consum.... ca sare de 20. ce va tot mirati atat, vreti sa spune-ti ca a-ti renunta la un chayene sau audi q7 pentru o magadaoaie dasta
p.s. nu imi plac masinile europene (cred ca v-ati dat seama)
__________________

\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_\_
I'd Rather Push A Honda Than Drive A Volkswagon
_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
fanete is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 18:59   #18
bluedevil

Stage 2
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 61
Default

Nici mie nu imi place chiar deloc.
E mare ... si ce daca ? E la fel ca si hummerul H2 mare si total nepractica.
Singura calitate este ca este mare, daca a fi mare este o calitate
Sa ai motor de 5000cmc sa faci suta in 10 secunde si sa nici nu excelezi la offroad. Care e faza ?
Si inca o chestie..aia cu dvd-urile si cu PlayStation-ul in masina. Cine naiba se joaca in masina. Toti americanii retardati, (ati vazut si la Pimp my ride) is pun 100de ecrane si PLAYSTATION . Oare chiar stau in masina si se joaca ????
bluedevil is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 19:26   #19
neXus
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 975
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Probabil ca se uita la stiri sau se joaca Halo (sau cine stie ce altceva, nu le am cu PS) in ambuteiajele frecvente de prin NY, LA sau alte mega-orase din SUA, in drum spre lucru.
neXus is offline   Reply With Quote
Old 25-03-06, 12:38   #20
escalade_boy

Stock
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2
Wink Re: Cadillac Escalade EXT

eu am deja un escalade...si curand...voi avea si modelul nou ..e super tare masina....mai ales k va fii d culoarea alba...are sistem d muzika 5.1...2 tv...dvd...etc..jante cromate p 22....fitza de masina
escalade_boy is offline   Reply With Quote
Old 25-03-06, 21:49   #21
einstein1984

Stage 5
 
einstein1984's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 998
Default Re: Cadillac Escalade EXT

Asta da masina inutila. Interior cu piele si lemn, punte spate rigida cu arcuri foi. La Playstation se joaca in cele 4-5 ore cat faci dintr-un oras in altul pe soselele alea interminabil de drepte.
einstein1984 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-06, 21:58   #22
Andrei_NSL

Stage 4
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 181
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Wink Re: Cadillac Escalade EXT

pareri pro si contra vor fi intotdeauna ...mie imi place masina ... imi place si motoru`...e buna ...si dragutza....si dak ar fi si de pomana...nici nu ar fi coada ... cred k masina renteaza doar in america .... gandindu`ne la consum....
Andrei_NSL is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -