Member of: [Moderators] [4 Speed Squad] [PARTICIPANT CURSE]
2L 272Cp de fabrica cred ca e impins un pic cam sus ne mai lasand loc tuningului \"ieftin\", sunt curios doar cu un chip la cat poate fi impins,
si la ce presiune face cei 272CP eventual si un raport de comprimare ar fi interesant pentru acest motor,
R32 cred ca-ti lasa mai multe optiuni de tuning, acuma ramane de vazut care este adevarul