![]() |
Poze spion: Noul Audi S3
5 Attachment(s)
Poze spion: Noul Audi S3 care se pare ca va avea motorizarea 2.0 TFSI 272 HP.
|
motor de 2000 si 272 cai... :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:
|
asa mai merge
|
yeah babyyyyyyyy
asa da ... :P |
bai frate , aspectu ca aspectu ( nu e prea diferit ) da motoru :shock:
|
aoleu sunt inebunit dupa audi asta! :((((( super belea e mai ales acum la 200 si ceva de cai
|
o sa fie tare masina..mai ales cu tractiune integrala...
|
mmm, atragatoare mashina... are un aspect kre ma atrage.... Km kt va costa????
|
Motorul pare fain, dar aspectul e prea banal. Ar mai fi trebuit lucrat. Chiar asa, cat costa?
|
pana in 20 000 E cu siguranta :wink:
pretul oficial nu a fost anuntat |
cel putin 28.000europeni pret CIP (destul de logic cand r32 e 26000cip manual si 28 dsg)
|
2L 272Cp de fabrica cred ca e impins un pic cam sus ne mai lasand loc tuningului \"ieftin\", sunt curios doar cu un chip la cat poate fi impins,
si la ce presiune face cei 272CP eventual si un raport de comprimare ar fi interesant pentru acest motor, R32 cred ca-ti lasa mai multe optiuni de tuning, acuma ramane de vazut care este adevarul asteptam lista cu caracteristicile |
N-as spune ca are un aspect banal... imi pare o masina \"fioroasa\" :wink:
|
Arata bine masina dar dc are spoilerul negru? :(
|
E bestiala masina si sunt sigur ca mananca pamantul!vreau si eu......
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:01. |
- Copyright 2026 4Tuning