Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Poze spion: Noul Audi S3 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/12181-poze-spion-noul-audi-s3.html)

RoSonic 27-01-06 00:01

Poze spion: Noul Audi S3
 
5 Attachment(s)
Poze spion: Noul Audi S3 care se pare ca va avea motorizarea 2.0 TFSI 272 HP.

axxro 27-01-06 13:19

motor de 2000 si 272 cai... :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:

baghy83 27-01-06 14:02

asa mai merge

Mustang 27-01-06 14:24

yeah babyyyyyyyy

asa da ... :P

wlady 27-01-06 15:09

bai frate , aspectu ca aspectu ( nu e prea diferit ) da motoru :shock:

Eugen_TL 27-01-06 15:54

aoleu sunt inebunit dupa audi asta! :((((( super belea e mai ales acum la 200 si ceva de cai

mike20 27-01-06 20:37

o sa fie tare masina..mai ales cu tractiune integrala...

ICE_golf4 28-01-06 12:26

mmm, atragatoare mashina... are un aspect kre ma atrage.... Km kt va costa????

neXus 28-01-06 13:44

Motorul pare fain, dar aspectul e prea banal. Ar mai fi trebuit lucrat. Chiar asa, cat costa?

sil4tuning 28-01-06 14:15

pana in 20 000 E cu siguranta :wink:
pretul oficial nu a fost anuntat

zGb 28-01-06 16:32

cel putin 28.000europeni pret CIP (destul de logic cand r32 e 26000cip manual si 28 dsg)

200SX 28-01-06 16:45

2L 272Cp de fabrica cred ca e impins un pic cam sus ne mai lasand loc tuningului \"ieftin\", sunt curios doar cu un chip la cat poate fi impins,
si la ce presiune face cei 272CP eventual si un raport de comprimare ar fi interesant pentru acest motor,

R32 cred ca-ti lasa mai multe optiuni de tuning, acuma ramane de vazut care este adevarul

asteptam lista cu caracteristicile

Cristi 28-01-06 17:07

N-as spune ca are un aspect banal... imi pare o masina \"fioroasa\" :wink:

Cosmin255 29-01-06 11:15

Arata bine masina dar dc are spoilerul negru? :(

Grecu_ 29-01-06 21:03

E bestiala masina si sunt sigur ca mananca pamantul!vreau si eu......


All times are GMT +2. The time now is 23:01.

- Copyright 2026 4Tuning