Parca am fi in startrek...Mie sincer nu imi place....probabil ca a costat o caruta de bani aceasta modificare...dar interiorul lasa de dorit (pt mine cel putin)...am mai vazut masina asta pe site...
Parerea mea...hâc
__________________
My Love!!! Skoda Octavia 1---1.6---102 cp
baieti...nu stiu....nava spatiala k-n filmele sf.....bestial...asta inseamna viitoru' auto fratilor....joaca cu materialele si cu culorile....se poate orice!
special a fost facuta asa de extravagant....si culorile alea din interior tot special au fost alese ca puteau sa puna si verde in picatele rox...asta e...asa a vrut alpine..