Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   MODIFICATA!! o sa va placa-astept rasp si parerile voastre (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/847-modificata-placa-astept-rasp-parerile-voastre.html)

silk' 02-04-04 18:22

MODIFICATA!! o sa va placa-astept rasp si parerile voastre
 
3 Attachment(s)

alex_maxx 02-04-04 18:40

wwwooowww!!!! :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :dance: :dance: :dance: :joy: :joy: ..super!!HONDA CIVIC RULZZ!!

OVI 02-04-04 19:33

sa fie o honda??????????????????????????

diutza2004 02-04-04 19:43

sa fie chiar o honda civic!!! woow!! :dance: :dance:

Gabi 02-04-04 20:21

Diutza's 1st message :)

PS: chiar e o Honda Civic Type R... si chiar una frumoasa.

TNos 03-04-04 11:54

pe afara e misto...atrage atentia...dar inauntru nu trebuia sa faca asta...de acolo deja m-a pierdut de \"client\"

EvLSant0S 03-04-04 16:22

inafara mi se pare superba , insa in interior e mult prea exagerata zic eu...

n0namee 03-04-04 18:55

:P :P hahahha ... ganditi-va ba si voi ce impresie ii faci la una care o cari cu masina aia ... de curios ... cum arata bancheta din spate?

Stuey 03-04-04 21:31

Parca am fi in startrek...Mie sincer nu imi place....probabil ca a costat o caruta de bani aceasta modificare...dar interiorul lasa de dorit (pt mine cel putin)...am mai vazut masina asta pe site...
Parerea mea...hâc :drunk:

Turbo110 04-04-04 08:33

:D
 
Interiorul zici ca e din STAR WORS !
Exteriorull e misto !

akimoto 04-04-04 09:12

e showcar-ul de la Alpine

xbogdanel 05-04-04 22:37

baieti...nu stiu....nava spatiala k-n filmele sf.....bestial...asta inseamna viitoru' auto fratilor....joaca cu materialele si cu culorile....se poate orice!

Hondarul 05-04-04 22:40

Bah, Honda.... ca Honda.... Dar masina asta e cam un mare fel de kitsch nene, parca e nava de siguranta de la USS Enterprise...

B12ZMD 06-04-04 08:43

special a fost facuta asa de extravagant....si culorile alea din interior tot special au fost alese ca puteau sa puna si verde in picatele rox...asta e...asa a vrut alpine..

Hondarul 06-04-04 08:46

SORCOVA !!!! :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning