Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TUNING DAY 2006

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-04-06, 09:06   #31
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Reclamatii!!!

eu al reclam pe unu de la anonymous care a dansat indecent langa 2 domnisore sensibile si f f f f f f sperioase
D_M_X is offline  
Old 05-04-06, 09:23   #32
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Reclamatii!!!

al draq ... norocos .. am vrut si eu sa dansez cu bruneta aia ..
Psycho is offline  
Old 05-04-06, 11:13   #33
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default Re: Reclamatii!!!

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6
Il reclam pe Polifem pt ca timp de 1 minut m-a folosit pe post de stalp legand un banner de mine.

Bey ce faci? esti constient ca se noteaza reclamatiile ... si data viitoare o sa ma puna ashtia sa tin sforile la banner

nu mai vin ... sa moara yo!
__________________
polifem is offline  
Old 05-04-06, 11:15   #34
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: Reclamatii!!!

Si eu tot pe Polifem il declar. Ca a lasat in mijlocul Prismei 3 cutii de suc pe care ne-am vazut nevoiti sa le bem
Hondarul is offline  
Old 05-04-06, 11:25   #35
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Reclamatii!!!

ii reclam pe baietii de la anonymus ca mi-au dat cabluri pentru curent, ca mi-au dat de mancare ca mi-au dat suc, ca au vorbit cu fetele sa fac poze cu masina mea, si ca m-au primit la ei in stand duminica
aleks is offline  
Old 05-04-06, 11:30   #36
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Reclamatii!!!

Quote:
Originally Posted by polifem
Am plecat ragusit, plin de jeg si aproape surd de la salon ... a fost o experienta de neuitat totusi si mi-a parut bine ca m-am reintalnit cu ceva din multele cunostinte, prieteni, amici pe care mi i-am facut in acest cerc "vicios" sa ii zic asa. ... Insomnia si 4SS pa' felie ca de obicei ...
Reclam si eu faptul ca Insomnia nu oferea si lotiune de plaja celor care vroiau sa stea pe plaja

ps: pt insomniacu cu DRG la numar -> "Cand pestele e-n cuib, te frige las-o jos, te frige las-o jos" ... asta asa, ca m-ai facut sa caut in disperare melodia
RoSonic is offline  
Old 05-04-06, 17:13   #37
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default Re: Reclamatii!!!

Quote:
Originally Posted by Hondarul
Si eu tot pe Polifem il declar. Ca a lasat in mijlocul Prismei 3 cutii de suc pe care ne-am vazut nevoiti sa le bem
3 cutii de suc ... pana mea ... lasa-le ca au folosit la ceva ...

dar ce draq`u or fi facut aia cu cei 3 SACI DE NISIP imprashtiatZi prin mijlocul salii ????? sa vezi ca shi-au facut piatra funerara
polifem is offline  
Old 08-04-06, 15:09   #38
biv100

Stage 4
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 192
Default Re: Reclamatii!!!

in primul rand felicitari!cred ca asta ar fi inceputul chiar daca suntem la pag cu reclamatii...Dar sunt prea multe poze cu femei,ceea ce nu cred ca e normal pt un astfel de eveniment (16 pag cu masini si 22 cu ......)si peste asta cred ca cele mai tari au fost cele de la sebastian de la stand.e doar parerea mea si nu vreau sa se inteleaga gresit!
biv100 is offline  
Old 08-04-06, 15:15   #39
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Reclamatii!!!

Astea au fost pozele disponibile pentru moment! Se vor mai adauga... cu masini!
Gabi is offline  
Old 08-04-06, 15:51   #40
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Reclamatii!!!

astazi sper sa reusesc sa pun si restul de poze

inca vreo 500-600 de poze cu masini si .. poate acolo mai putine cu fete
ZoliaT is offline  
Old 08-04-06, 22:53   #41
b_66_hrf

Stock
 
b_66_hrf's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1
Cool Re: Reclamatii!!!

Salutare... au fost si bune au fost si rele... dar nu prea conteaza... a fost foarte frumos, si dupa o noapte buna de somn, au trecut toate relele si am ramas in amintire doar cu cele bune.... o singura reclamatie am si eu.... si anume legata de concursul dbdrag.... mi s-a parut putin cam mult tras de par... a fost o alfa romeo rosie cu numere de afara, care avea un amarat de difuzor hertz de 10 inch.. cand a dat respectivul drumul la muzica m-am dus si eu sa vad cum se aude in spate cu portbagajul deschis.... se auzea super infect... bass cu parait.... eeh, cik respectivul a avut 128 db.... da-o incolo, ca eu nu am mai pomenit pana acum ca un difuzor de 10 inch sa scoata atatia db....ori n-a fost bine reglat receptorul de pe parbriz.... ori s-a furat... ori o fi avut de fapt vreo 80-90 de db, ceea ce inseamna ca toata lumea a avut mai putin, dar le-a afisat cu 40 db in plus.... cel de la ground zero cu lancia bleu... sincer mi s-a parut super super puternic ca bass fata de mine... eu sunt cel cu supernova albastra... am bagat capul in lancie si cand intrau bassi, eu nu aveam de unde sa trag aer.... fata de mine... era mult mult mult mai tare bassu... eu am avut cik 137.7 db si lancia 145 db.... eeh mi se pare cam mica diferenta....anyway, in final, sper sa nu va suparati pe mine... a fost si mare haos la organizare, poate s-au scapat unele detalii...dar asta mi s-a parut mie cel mai nasol.....
b_66_hrf is offline  
Old 09-04-06, 03:40   #42
cls21b_EVO

Stage 5
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,266
Default Re: Reclamatii!!!

Crede ma ca mai ai multe de invatat in privinta dBDrag...
Se masoara cu un aparat TermLab, care se intampla sa mai fie folosit si peste tot in lume ...la toate competitile dBDrag.
Dak vrei sa aflii mai multe , hai sa vb. pe mess (collins21cris) , si mai apleaca din cand in cand urechea la Rellaxx/Saxo/fuscobal/Blak/dBDrag/Viperu/Sfigmo/Ground Zero...si restul ....
cls21b_EVO is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -