Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TUNING DAY 2006

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-06, 19:53   #31
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: cazare pentru provincie

E mare problema cu hotelurile la Bucuresti, multe scumpe si cam varza alea ieftine.
Nu prea exista variante bune poate acolo la Snagov.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 30-03-06, 20:27   #32
semecristian
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
semecristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 724
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[LANCIA]
Default Re: cazare pentru provincie

Quote:
Originally Posted by Hondarul
Am rezervat cateva camere la Astoria... Aleks, acolo am rezolvat pentru voi cu cazarea, sper sa fie OK. Baietii din Iasi (Laur) tot acolo, la Astoria. E ceva mai departe, dar rezolvam cu masinile fara probleme.

Cine NU are unde sa stea si nu a fost anuntat de catre noi ca locurile sunt rezervate, este rugat sa ne anunte, sa stim pe ce nume dam camerele de la Astoria. Sunati va rog la 0721922230 Hondarul, sau 0765414949.

Nu vrem sa ramana cineva neglijat sau uitat... Nu vom lasa sa se intample una ca asta
Am dat numarul tau de telefon la baietii care nu au cazare sigura in caz ca raman sub cerul liber; sunt sanse destul de mari sa ti se mai ocupe vreo 2 camere de la SV... oricum, ne vedem maine seara
__________________

`93 Lancia Thema 2.0i 16V TURBO LX 148kw
Objects in the mirror no longer matter.
semecristian is offline   Reply With Quote
Old 31-03-06, 19:12   #33
toxxik

Stock
 
toxxik's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 3
Exclamation Re: cazare pentru provincie

Ar fi o problema si pentru noi, suntem 2 baieti din Bacau, si nu cunoastem bine bucurestiul. Venim cu trenul pentru eveniment, si daca ar putea cineva sa-mi dea niste indicatii cum sa ajung la PRISMA din gara de nord as aprecia(ce autobuze/tramvaie/metrou sa iau si unde sa le schimb)
Multumesc!
toxxik is offline   Reply With Quote
Old 31-03-06, 21:50   #34
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: cazare pentru provincie

Vii pe 1 sau pe 2?Daca vii pe 2 inseamna ca....poate ne intalnim in trenu de Iasi-Bucuresti si merem impreuna colea!Eu`s mai descurcaretz si ii dau rapid de cap!Am primit indrumari de la Golfuletz!
Si daca sa ma gasesti pe YM la ACELASI_CRYS sau mob 0741 084 572
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 02-04-06, 01:05   #35
toxxik

Stock
 
toxxik's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 3
Default Re: cazare pentru provincie

M-am uitat cam tarziu pe forum, si cand am facut-o am dat de parerile negativiste ale catorva oameni de pe forum, care mi-au spulberat imaginea placuta care mi-o facusem despre eveniment. Daca inca mergi, lasa-mi te rog un SMS cu ora la care pleaca trenul respectiv din iasi, sau la cat ajunge in Bacau, daca stii, as fi bucuros sa am un partener de calatorie. Iti las chiar acum un PM pe Yahoo messenger.
Numai bine


Quote:
Originally Posted by CRy_STy
Vii pe 1 sau pe 2?Daca vii pe 2 inseamna ca....poate ne intalnim in trenu de Iasi-Bucuresti si merem impreuna colea!Eu`s mai descurcaretz si ii dau rapid de cap!Am primit indrumari de la Golfuletz!
Si daca sa ma gasesti pe YM la ACELASI_CRYS sau mob 0741 084 572
toxxik is offline   Reply With Quote
Old 02-04-06, 01:25   #36
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default Re: cazare pentru provincie

Quote:
Originally Posted by toxxik
M-am uitat cam tarziu pe forum, si cand am facut-o am dat de parerile negativiste ale catorva oameni de pe forum, care mi-au spulberat imaginea placuta care mi-o facusem despre eveniment. Daca inca mergi, lasa-mi te rog un SMS cu ora la care pleaca trenul respectiv din iasi, sau la cat ajunge in Bacau, daca stii, as fi bucuros sa am un partener de calatorie. Iti las chiar acum un PM pe Yahoo messenger.
Numai bine
Nu ai d c sa iti "spulberi" imaginea asta placuta. Singurele pb importante au fost imbulzeala si atmofera inchisa, atat, in rest, daca esti fan tuning te vei simti f bine acolo, sunt sigur.

Bafta
CataNOS is offline   Reply With Quote
Old 02-04-06, 01:43   #37
toxxik

Stock
 
toxxik's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 3
Default Re: cazare pentru provincie

Cu siguranta. Acele mici detalii neplacute, cum ar fi fumul sau zgomotul infernal spre parerea mea nu influenteaza prea mult o zi petrecuta intre masini.
toxxik is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -