bun atunci,e perfect! marti o duc la mecanic,si aflu mai exact ce imi trebuie,atunci va pot spune..in principiu imi trebuie....suspensii la toate rotile,4 cauciucuri.....rulmenti parca si.....arcuri daca nu ma insel,in mare daca ar fii doar astea,si sper ca am inteles bine,mar ajunge mult pt toate 4 roti?nu punem la socoteala si faru ala...in idee ca sa stiu daca se merita sa bag bani in ea sau nu,a costat 8 mil doar...