Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > LANCIA

LANCIA Forum Lancia - dedicat posesorilor de Lancia: Masina mea, Tuning, Anunturi vanzare-cumparare, Zona Tehnica

Reply
 
Thread Tools
Old 29-06-09, 02:34   #1
ME.Beast

Stage 5
 
ME.Beast's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 587
Member of:
[Moderators]
[LANCIA]
Default Lancia Delta - Review la noul model!

Am găsit un review destul de interesant despre Lancia Delta. Eu nu am apucat să-l citesc pe tot, mâine o să-l iau de la capăt şi sper să-l termin.
Puteţi vizualiza review-ul aici. (am uitat să vă spun, review-ul este în limba engleză)
De asemenea, am găsit şi un video captat la Autoshow-ul din Geneva 2008, în care puteţi privii aproximativ toată maşina (mai puţin portbagajul şi motorul).
Ce parere aveţi ? Eu zic că ar părea o maşina destul de bună, ţinând cont şi de dotările pe care le are.

-maşina are incorporată bluetooth, USB port, MP3 player şi mai nou, sistem de navigaţie numit "Instant Nav" care asigură un nivel foarte mare pentru performanţele Multimedia, care cuprinde o mulţime de funcţii utile intr-un singur sistem: Interfaţă bluetooth(nu am inţeles prea sigur ce vor să zică aici), comenzi vocale şi de asemenea ajustarea hărţilor pe un card SD pe un ecran de înaltă rezoluţie.

-de asemenea, noua Lancia Delta este in conformitate cu limitele aşteptate şi are şanse sa suporte viitoarea generaţie de Euro 5, o caracteristică ce o plasează undeva mai sus!

Puteţi vizualiza video-ul respectiv, făcând click aici!

Sper să pot posta mâine mai multe detalii, pentru a face tuturor o uşurinţă.

Last edited by ME.Beast; 29-06-09 at 02:46.
ME.Beast is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -