Ontopic: nu stiu ce influente ar avea la mine un filtru sport conic, unii zic ca distruge debitmetrul si ca nu aduce nici un plus d putere, altii spun ca aduce putere, masina respira usor si zgomotul produs este mirific

, eu sincer am incercat cu filtru scos de ot, si zgomotul e f misto, iar masina da, trage mai bine. Oare are de suferit motorul sau debitmetrul din cauza unui filtru sport conic?
motor: 2.0 16v Turbo, 192cp

fftopic: cum e postul lui Dragonu...LOOOOL afish e sa mor io..

ar trebui ca userii sa se faca cu copie d pe buletin :P