18-02-07, 16:25
|
#301
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
|
Re: Provocari
da bah andrey asa tare mie frica de el nu stiu cum sa iti explic.....intrebal pe morghen daca rezolv o problema atunci vreau sa vad portacalu ala.....dupa ce rezolv problema vreau sa pariez pe bani.....daca o sa tine pe domnu
__________________
honda prelude
Dimensiunea maximă pentru o imagine în semnătură este de 500x100 pixeli.
|
|
|
18-02-07, 19:07
|
#302
|
Presedinte RACING SYNDICATE
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,358
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Racing Syndicate] [VW]
|
Re: Provocari
Deocamdata nu ma dau cu tine numai cu honda parca asa ziceai ca imi dai 10 autobuze...
|
|
|
18-02-07, 21:05
|
#303
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
|
Re: Provocari
pai tot cu honda o sa fiu....
|
|
|
19-02-07, 06:05
|
#304
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
|
Re: Provocari
cu dieselu nu face nime?
|
|
|
19-02-07, 07:02
|
#305
|
|
Old School Cars
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Nissan] [Old School Cars]
|
Re: Provocari
Quote:
Originally Posted by aR99bMw
cu dieselu nu face nime? 
|
Fac yo da' numa la legale
Da-te cu castigatoru' prelude-corrado
|
|
|
19-02-07, 07:27
|
#306
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of: [Moderators] [RR]
|
Re: Provocari
Quote:
Originally Posted by aR99bMw
cu dieselu nu face nime? 
|
bemveu ? my favourite
|
|
|
19-02-07, 08:57
|
#307
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
|
Re: Provocari
|
|
|
25-02-07, 17:05
|
#308
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 646
Member of: [Opel] [Competitor CNCA]
|
Re: Provocari
fratzilor, pana la urma s-a mai dat flexi cu opelul ala, sau nu?
TOP SECRET, TOP SECRET, dar sa stim si noi!   sa auzim!
|
|
|
25-02-07, 17:07
|
#309
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 646
Member of: [Opel] [Competitor CNCA]
|
Re: Provocari
mai tristane, nu ai obosit sa il tot provoci pe tekin?
|
|
|
26-02-07, 22:43
|
#310
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,141
Member of: [Moderators] [Racing Syndicate] [PORSCHE]
|
Re: Provocari
aloooo iara linishte ?!.......cred ca imi iau shi eu talpashitza de pe aici ca vad ca nu mai da nici dracu prin zona.
|
|
|
26-02-07, 23:43
|
#311
|
|
Old School Cars
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Nissan] [Old School Cars]
|
Re: Provocari
Din pacate a picat treaba cu opelu'
|
|
|
27-02-07, 14:53
|
#312
|
Presedinte RACING SYNDICATE
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,358
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Racing Syndicate] [VW]
|
Re: Provocari
Quote:
Originally Posted by ar 79 dix
mai tristane, nu ai obosit sa il tot provoci pe tekin?
|
Tot se fereste.... nu vrea sa ne dam nicicum....
|
|
|
28-02-07, 14:58
|
#313
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
|
Re: Provocari
nu vroiam sa scriu aici da ma rog....bah megapresedinte tristane preludu foarte bolnav.....are nevoie de sange erash pozitiv 2.2 vtec si erash negativ cutia de viteza... foarte greu se gaseste sangele asta...asa ca pana atunci nu are rost sa scrieti ceva....
|
|
|
01-03-07, 19:03
|
#314
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of: [Moderators] [RR]
|
Re: Provocari
Quote:
Originally Posted by TEKIN
...na daca vrei sa te dai du te in timis bine asta daca te tine....
|
hai, hai cu tata, te dai cu cine vrei, pe alese, pe culese
|
|
|
02-03-07, 17:35
|
#315
|
Presedinte RACING SYNDICATE
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,358
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Racing Syndicate] [VW]
|
Re: Provocari
Numai pe Tekin il vreau
|
|
|
|
|