16-11-06, 15:49
|
#256
|
Presedinte RACING SYNDICATE
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,358
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Racing Syndicate] [VW]
|
Re: Provocari
Nu vor fi
|
|
|
17-11-06, 18:09
|
#257
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 508
|
Re: Provocari
Nah hai va dati cat ii honda iin service pana vine iarna haideti dativa..tekin scoate-o si sa va dati ce saracia sau fugi de provocarea lu tristan...a si ampropo am fost azi la SERVICE dacia si am vazut actibild ca si al tau cu typeR pe un stergator si un final de logan...sper ac nu de acolo l-ai luat..  si haideti dativa
|
|
|
19-11-06, 21:09
|
#258
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 557
Member of: [Opel] [Honda]
|
Re: Provocari
Quote:
Originally Posted by tristan
acuma mi-am amintit... am vazut un prelude exact ca al tau 2.3i cu numere de frantza mi se pare acolo langa restaurant orizont... 
|
Tekin se cam face ca poua cand vine vorba de respectiva masina...
si nu inteleg de ce...ne ascunde ceva?
Ia zi-ne si noua Tekin...provenienta acelei masini?DETALII !!!
Scopul si durata vizitei?
Sau poate e ca la cainii aia de rasa...ai adus-o pt monta?
__________________
|
|
|
20-11-06, 10:25
|
#259
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
|
Re: Provocari
provocare se amana vreo 3 luni nu mai am permisu.......la revedere
|
|
|
20-11-06, 10:52
|
#260
|
|
Old School Cars
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Nissan] [Old School Cars]
|
Re: Provocari
Quote:
Originally Posted by TEKIN
provocare se amana vreo 3 luni nu mai am permisu.......la revedere
|
nashpa rau  ,pacat , acum mai aveai ceva sanse sa stai in spatele lui,dar peste 3 luni..... cam greu o sa te tii dupa el
Last edited by criss; 20-11-06 at 13:51.
|
|
|
20-11-06, 11:11
|
#261
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
|
Re: Provocari
ehehehehe virgula hehehehehehe virgula heheheheheh punct mai vorbim dupa 3 luni puncte puncte
criss bre nu ma fii asa sigur pe tine..... sa nu uiti cea ce ai scris aici o sa rad de voi......
__________________
honda prelude
Dimensiunea maximă pentru o imagine în semnătură este de 500x100 pixeli.
|
|
|
20-11-06, 13:09
|
#262
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 508
|
Re: Provocari
CIne rade la urma rade mai bine.
|
|
|
20-11-06, 13:52
|
#263
|
|
Old School Cars
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Nissan] [Old School Cars]
|
Re: Provocari
Quote:
Originally Posted by TEKIN
ehehehehe virgula hehehehehehe virgula heheheheheh punct mai vorbim dupa 3 luni puncte puncte
criss bre nu ma fii asa sigur pe tine..... sa nu uiti cea ce ai scris aici o sa rad de voi......
|
Sti ca nu vb doar ca sa ma aflu'n treaba,nu uit ce am scris ,am si subliniat ca sa tina pana va dati
|
|
|
20-11-06, 15:20
|
#264
|
Presedinte RACING SYNDICATE
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,358
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Racing Syndicate] [VW]
|
Re: Provocari
Deci acuma tzii frica de dacia portocalie...ha?
Peste 3 luni fara V-tec nici nu ma mai dau cu tine ...
|
|
|
20-11-06, 15:43
|
#265
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
|
Re: Provocari
bre mergi la politia imi recuperezi tu permisu apoi ne dam bine ??? peste 3 luni nu o sa mai am vtec o sa am altceva o sa te pupa altcineva
|
|
|
20-11-06, 15:44
|
#266
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
|
Re: Provocari
nu cred ca mai are rost sa scriu aici ceva.....vorbim dupa 3 luni
|
|
|
20-11-06, 18:51
|
#267
|
|
Old School Cars
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Nissan] [Old School Cars]
|
Re: Provocari
Quote:
Originally Posted by TEKIN
nu cred ca mai are rost sa scriu aici ceva.....vorbim dupa 3 luni
|
perfect deacord,ca deja o dam in diverse
|
|
|
20-11-06, 21:27
|
#268
|
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,332
|
Re: Provocari
Tristan,daca isi pune TEKIN V-tec te va alearga  ...daca ramane la 2.3 nu va face nush ce victime.....da la design arata super...tot Aradu stie de preludu' negru.
Sunt f curios sa vad cum o sa traga portocala,cade intr-o grupa unde inca are sanse..
|
|
|
20-11-06, 22:20
|
#269
|
|
Old School Cars
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Nissan] [Old School Cars]
|
Re: Provocari
Quote:
Originally Posted by BULLETTT
Tristan,daca isi pune TEKIN V-tec te va alearga  ...daca ramane la 2.3 nu va face nush ce victime.....da la design arata super...tot Aradu stie de preludu' negru.
Sunt f curios sa vad cum o sa traga portocala,cade intr-o grupa unde inca are sanse..
|
Mai glontzule aici e vb de provocari la viteza,nu la frumusete,deci nu vad legatura... si nu numai Aradul stie de preludu negru  si apropo de frumuseti,grupe ... sa vezi ce se indragosteste lumea de renouri 5 ,in sezonul urmator
__________________
|
|
|
21-11-06, 14:22
|
#270
|
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,332
|
Re: Provocari
La grupa C 5urile gtt sunt suverane...da si g60 se poate face "rau" cu bani -putini
|
|
|
|
|