Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Xtreme Club Emotion

Reply
 
Thread Tools
Old 16-12-09, 11:39   #31
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Prezentare masini xce

ce sanse crezi ca sunt sa iti zica lumea?
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 16-12-09, 11:52   #32
[WP]DEADSKULL

Stage 3
 
[WP]DEADSKULL's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 123
Default Re: Prezentare masini xce

ma gandeam ca poate an putin noroc... bine ca macar masina merge cat de cat bine....
[WP]DEADSKULL is offline   Reply With Quote
Old 16-12-09, 13:34   #33
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Prezentare masini xce

Quote:
Originally Posted by [WP]DEADSKULL View Post
ma gandeam ca poate an putin noroc... bine ca macar masina merge cat de cat bine....
Salutare, n-ar trebui sa iti raspund in numele proprietarului, insa ceea ce ai cumparat tu nu e tocmai masina de bagat la curse si el stia asta, probabil ar trebui sa stii si tu. In aceeasi perioada cu acel BMW mai avea unul cam la fel, dar cu motor 4000 V8 pe care l-a bagat la o cursa legala, adica liniuta pe 402 metri.

In general vorbind, daca bagi o masina la curse legale nu inseamna ca iti bati joc de ea. Pe viitor, fereste-te de masini pe care proprietarii le invart pe asfalt uscat (burnout, cerculete etc.) si de masini pe care proprietarii nu le ingrijesc, nu le schimba consumabilele la timp sau ruleaza cu ele pe terenuri accidentate etc.

Revenind la BMW-ul pe care l-ai cumparat, din cunostintele mele acea masina mai mult a stat degeaba, pentru ca proprietarul merge de ceva vreme cu o masina diesel care consuma mult mai putin, iar el face "naveta" pe timpul verii si nu numai.

Pentru alte detalii sau daca vrei sa intri in legatura cu proprietarul, da-mi un mesaj privat.

Toate cele bune!
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 16-12-09, 16:10   #34
h0p3r
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
h0p3r's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 318
Member of:
[VW]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
Default Re: Prezentare masini xce

Quote:
Originally Posted by [WP]DEADSKULL View Post
ma gandeam ca poate an putin noroc... bine ca macar masina merge cat de cat bine....
salut alex. mugur sunt. frate, cum a zis si quick mai sus, masina este super ok. nu a fost alergata la curse, nici legale nici ilegale, invartita nu a fost din cauza ca baiatul care a avut-o, in acelasi timp avea inca un 5-ar cu motor de 4000cm3 v8, deci isi facea de cap cu aia. 5-ar-ul care a ajuns la tine a stat m-ai mult decat a mers. acum ce sa-ti zic, ai grija de ea si vezi cum mergi
h0p3r is offline   Reply With Quote
Old 16-12-09, 16:16   #35
[WP]DEADSKULL

Stage 3
 
[WP]DEADSKULL's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 123
Default Re: Prezentare masini xce

va multumesc de raspunsuri , salut mugur.. ma gandeam eu ca stiu de undeva nicku..., pe viitor numai de bine ptr voi si sarbator fericite voua si clubului!
[WP]DEADSKULL is offline   Reply With Quote
Old 16-12-09, 22:24   #36
h0p3r
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
h0p3r's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 318
Member of:
[VW]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
Default Re: Prezentare masini xce

Quote:
Originally Posted by [WP]DEADSKULL View Post
va multumesc de raspunsuri , salut mugur.. ma gandeam eu ca stiu de undeva nicku..., pe viitor numai de bine ptr voi si sarbator fericite voua si clubului!
multumim de urari si la fel si pentru tine. sarbatori fericite si ai grija de tine alex
h0p3r is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -