Mi-am deschis si eu topic ptr. a-mi arata ideile in materie de tuning pentru inceput doar o DACIE 1300,masina pe care o detin si pe care vreau sa o fac ca pe cea din imagine sper ca cat de curand sa pun si alte schite
marpha desenul da nu crezi ca o sa te opreasca politia de fiecare data cand o sa vrei sa conduci masina visurilor tale (asta daca omologhezi trebile pe care ti le-ai pus)
salut sunt si io din cluj mane io cred ca sti sa desenezi bine atit doar ca pe dacie nu merita tuning nu vreau sa te superi pe mine dar io unul nu as pune tuning pe dacie
Baietzi nu vreau sa va supar pe astia cu dacile dar nu merita ca dacia niciodata nu o sa arate bine poate acelea nova arata cat de cat bine tunate
hai bafta si avetzi grija la garda
super desenul... dar pana il aduci la realitate... adica sa faci o dacie asa... mai ai ! peace
De ce ma? Care sunt acele modificari mari ?
1. spoilere nu ii tre', cel putin in poza ai nu apar spoilere;
2. praguri model RIEGER;
3. jantele se fac rost;
4. eleronu';
5. vopseaua si priza din capota.