Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   ideile mele de tuning(BC TUNING) (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/779-ideile-mele-tuning-bc-tuning.html)

Anonymous 26-03-04 15:28

ideile mele de tuning(BC TUNING)
 
1 Attachment(s)
Mi-am deschis si eu topic ptr. a-mi arata ideile in materie de tuning :wink: pentru inceput doar o DACIE 1300,masina pe care o detin si pe care vreau sa o fac ca pe cea din imagine :rockon: sper ca cat de curand sa pun si alte schite :peace:

OVI 26-03-04 17:28

arata bine :D o dacie cu dungile alea gri chiar am vazut nu mai stiu exact unde (dej sau beclean) stiu ca am vazut-o odata din tren

cj82ufo 27-03-04 00:30

super dar sa nu care cumva sa te vad ca pui cine stie ce spoiler de cielo sau stiu eu ce model ca te bat :) :twisted: :evil: :roll: :wink:

Anonymous 29-03-04 17:29

ufo,fi fara griji,n-ai sa vezi la mine treburi dintr-alea :wink: eu nu fac \"tuning taranesc\" :evil: :evil: :evil:

Anonymous 29-03-04 17:33

am si o DACIE spoilerita,sper sa o scanez curand si sa o pun :)

cj82ufo 02-04-04 14:34

cj03vxg vezi ca daca treci prin cluj vinerea pe la ora 5 sa vii in cartodrom sa ne intalnim ,ca facem adunari acolo

Ciclistu 05-04-04 11:46

Misto tuning-ul Ufo. :2gun: :chainsaw:

Ciclistu 05-04-04 11:48

Scuze Ufo, am crezut ca tu ai pus poza :))))))))))))))))) :bat: :bat: :bat: :bat:

Al3xius 05-04-04 17:34

super desenu!!! bafta si live! :twisted: o sa iasa ceva super! :twisted:

DuDaone 09-04-04 20:32

marpha desenul da nu crezi ca o sa te opreasca politia de fiecare data cand o sa vrei sa conduci masina visurilor tale (asta daca omologhezi trebile pe care ti le-ai pus)

RIcKO 22-04-04 17:26

salut
 
salut sunt si io din cluj mane io cred ca sti sa desenezi bine atit doar ca pe dacie nu merita tuning nu vreau sa te superi pe mine dar io unul nu as pune tuning pe dacie
Baietzi nu vreau sa va supar pe astia cu dacile dar nu merita ca dacia niciodata nu o sa arate bine poate acelea nova arata cat de cat bine tunate
hai bafta si avetzi grija la garda

EvLSant0S 22-04-04 22:30

super desenul... dar pana il aduci la realitate... :) adica sa faci o dacie asa... mai ai ! peace

Gabi 23-04-04 08:50

Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
super desenul... dar pana il aduci la realitate... :) adica sa faci o dacie asa... mai ai ! peace

De ce ma? Care sunt acele modificari mari ?

1. spoilere nu ii tre', cel putin in poza ai nu apar spoilere;
2. praguri model RIEGER;
3. jantele se fac rost;
4. eleronu';
5. vopseaua si priza din capota.

Anonymous 12-05-04 17:11

sper zilele astea sa pun inca doua desene

tekno 12-05-04 19:46

baga mare...
yo unu nu am desene noi :) :P


All times are GMT +2. The time now is 00:13.

- Copyright 2026 4Tuning