![]() |
ideile mele de tuning(BC TUNING)
1 Attachment(s)
Mi-am deschis si eu topic ptr. a-mi arata ideile in materie de tuning :wink: pentru inceput doar o DACIE 1300,masina pe care o detin si pe care vreau sa o fac ca pe cea din imagine :rockon: sper ca cat de curand sa pun si alte schite :peace:
|
arata bine :D o dacie cu dungile alea gri chiar am vazut nu mai stiu exact unde (dej sau beclean) stiu ca am vazut-o odata din tren
|
super dar sa nu care cumva sa te vad ca pui cine stie ce spoiler de cielo sau stiu eu ce model ca te bat :) :twisted: :evil: :roll: :wink:
|
ufo,fi fara griji,n-ai sa vezi la mine treburi dintr-alea :wink: eu nu fac \"tuning taranesc\" :evil: :evil: :evil:
|
am si o DACIE spoilerita,sper sa o scanez curand si sa o pun :)
|
cj03vxg vezi ca daca treci prin cluj vinerea pe la ora 5 sa vii in cartodrom sa ne intalnim ,ca facem adunari acolo
|
Misto tuning-ul Ufo. :2gun: :chainsaw:
|
Scuze Ufo, am crezut ca tu ai pus poza :))))))))))))))))) :bat: :bat: :bat: :bat:
|
super desenu!!! bafta si live! :twisted: o sa iasa ceva super! :twisted:
|
marpha desenul da nu crezi ca o sa te opreasca politia de fiecare data cand o sa vrei sa conduci masina visurilor tale (asta daca omologhezi trebile pe care ti le-ai pus)
|
salut
salut sunt si io din cluj mane io cred ca sti sa desenezi bine atit doar ca pe dacie nu merita tuning nu vreau sa te superi pe mine dar io unul nu as pune tuning pe dacie
Baietzi nu vreau sa va supar pe astia cu dacile dar nu merita ca dacia niciodata nu o sa arate bine poate acelea nova arata cat de cat bine tunate hai bafta si avetzi grija la garda |
super desenul... dar pana il aduci la realitate... :) adica sa faci o dacie asa... mai ai ! peace
|
Quote:
1. spoilere nu ii tre', cel putin in poza ai nu apar spoilere; 2. praguri model RIEGER; 3. jantele se fac rost; 4. eleronu'; 5. vopseaua si priza din capota. |
sper zilele astea sa pun inca doua desene
|
baga mare...
yo unu nu am desene noi :) :P |
| All times are GMT +2. The time now is 00:13. |
- Copyright 2026 4Tuning