Quote:
Originally Posted by vali_iceman
le faci cu compasul sau cu pana libera ?
|
cu compasul am facut o schitza sa vad ce forma sai dau ...doar:P
restu le incadrez intr-un dreptunghi vazut dintroparte sau depinde cum e pozitia masinii...si trebe ochi mult

) ca numi iase de prima data..si si asta nu pot zice ca sunt perfecte

...si mie cel mai groaza mie de rot iasa ca acum incep cu ele
Ui si o poza cum lucrez eu daca vreau sa arate mai exact...pot face si direct..da imi palce sa lucru asa mai nou