Vot Radu ! imi place foarte mult!
Si a lui cristy imi place dar parca nu are atatea detalii de fapt are,jantele sunt frumos detaliate,farurile....dar detaliile lui radu iti sar mai repede in ochi.
Rdu,vad ca nu renunti la clean !
Felicitari!
votat mnc.risty! jantele sunt ideale pe masina japoneza, detaliile foarte frumos lucrate (a se vedea: intercooler'ul, farurile, etrierii...) hasura scoate foarte bine in evidenta liniile masinii. bravo!