Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Prius x2 (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/138818-prius-x2.html)

radu.3 18-08-09 13:20

Prius x2
 
2 Attachment(s)
1. mnc.risty
2. radu.3

mnc.risty 18-08-09 13:22

Re: Prius x2
 
Vot radu..fairplay:D..felictari frumos;).

radu.3 18-08-09 13:23

Re: Prius x2
 
Vot cristi...idem :D:D:D

HoricutzWSR 18-08-09 13:29

Re: Prius x2
 
a lu radu respecta mai bine proportiile parca...dar executia lui cristy e flawless,good job guys :D votat radu

tibytzu94 20-08-09 10:03

Re: Prius x2
 
Vot Radu ! imi place foarte mult!
Si a lui cristy imi place dar parca nu are atatea detalii de fapt are,jantele sunt frumos detaliate,farurile....dar detaliile lui radu iti sar mai repede in ochi.
Rdu,vad ca nu renunti la clean :) !
Felicitari!

dns_dns 20-08-09 10:28

Re: Prius x2
 
votat mnc.risty! jantele sunt ideale pe masina japoneza, detaliile foarte frumos lucrate (a se vedea: intercooler'ul, farurile, etrierii...) hasura scoate foarte bine in evidenta liniile masinii. bravo!

ANDR31 20-08-09 12:28

Re: Prius x2
 
hmmmm, imi place mai mult toyota lui cristi pentru ca este lucrata mai ... frumos

PS: @radu > ce nas i-ai facut :lol:


All times are GMT +2. The time now is 01:04.

- Copyright 2026 4Tuning