![]() |
Prius x2
2 Attachment(s)
1. mnc.risty
2. radu.3 |
Re: Prius x2
Vot radu..fairplay:D..felictari frumos;).
|
Re: Prius x2
Vot cristi...idem :D:D:D
|
Re: Prius x2
a lu radu respecta mai bine proportiile parca...dar executia lui cristy e flawless,good job guys :D votat radu
|
Re: Prius x2
Vot Radu ! imi place foarte mult!
Si a lui cristy imi place dar parca nu are atatea detalii de fapt are,jantele sunt frumos detaliate,farurile....dar detaliile lui radu iti sar mai repede in ochi. Rdu,vad ca nu renunti la clean :) ! Felicitari! |
Re: Prius x2
votat mnc.risty! jantele sunt ideale pe masina japoneza, detaliile foarte frumos lucrate (a se vedea: intercooler'ul, farurile, etrierii...) hasura scoate foarte bine in evidenta liniile masinii. bravo!
|
Re: Prius x2
hmmmm, imi place mai mult toyota lui cristi pentru ca este lucrata mai ... frumos
PS: @radu > ce nas i-ai facut :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 01:04. |
- Copyright 2026 4Tuning