vot tiby,fiindca pot(fair play)
PS:ms pentru sfaturile alea radu,am incercat sa repar ce sa mai putut si fundalu nu se compara cu a lui mnc.risty (al meu e mai varza )
Member of: [Freehand Design Usergroup] [Virtual Tuning 3D] [Fiat] [VW] [Old School Cars]
Re: dacia concept
ce trebuie sa votam??
realizarea desenului (adica skyzzo?) sau conceptu cum scrie in titlu? (adica niciunu..sau poate totusi tiby.. pentru ca aduce spre concept) ????