Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   dacia concept (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/138126-dacia-concept.html)

skyZZo 13-08-09 10:06

dacia concept
 
2 Attachment(s)
Tiby vs skyZZo

Sebastien SIR 13-08-09 11:59

Re: dacia concept
 
1 e skoda superb dala nou:)

tibytzu94 13-08-09 13:27

Re: dacia concept
 
VOT SKIZZO fair-play

radu.3 13-08-09 15:32

Re: dacia concept
 
Doamne apara si pazeste Romania si firma autohtona Dacia :omfg: .

OnTopic: vot skyzzo pentru backgroundul lui mnc.risty :drunk: :lol:

skyZZo 13-08-09 18:45

Re: dacia concept
 
vot tiby,fiindca pot(fair play)
PS:ms pentru sfaturile alea radu,am incercat sa repar ce sa mai putut si fundalu nu se compara cu a lui mnc.risty :lol:(al meu e mai varza :sad:)

mba 13-08-09 19:27

Re: dacia concept
 
ce trebuie sa votam??
realizarea desenului (adica skyzzo?) sau conceptu cum scrie in titlu? (adica niciunu..sau poate totusi tiby.. pentru ca aduce spre concept) ????

pana ma lamuresc.. nu votez :)

mnc.risty 14-08-09 21:04

Re: dacia concept
 
Skyzzo..a ta e mai degraba tuning..vot tiby..e concept..

Sebastien SIR 16-08-09 23:15

Re: dacia concept
 
skoda vs honda mai degaraba:))

thundermike 25-08-09 11:49

Re: dacia concept
 
ce concepte's astea? tiby a desenat o lancia (parerea mea), sunt curios sa vad daca am dreptate...

tibytzu94 25-08-09 13:48

Re: dacia concept
 
Cred ca m-am facut de mare rusine cu dacia aia(dacia?)
regret ca am facut ac est challange...dar o sa-mi aduc aminte de el cand abvansez:)

shobby_ams 25-08-09 14:01

Re: dacia concept
 
skyZZo Vot !

radu.3 25-08-09 17:30

Re: dacia concept
 
Nush cum ai votat tu daca pollul e inchis :|


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2026 4Tuning