![]() |
dacia concept
2 Attachment(s)
Tiby vs skyZZo
|
Re: dacia concept
1 e skoda superb dala nou:)
|
Re: dacia concept
VOT SKIZZO fair-play
|
Re: dacia concept
Doamne apara si pazeste Romania si firma autohtona Dacia :omfg: .
OnTopic: vot skyzzo pentru backgroundul lui mnc.risty :drunk: :lol: |
Re: dacia concept
vot tiby,fiindca pot(fair play)
PS:ms pentru sfaturile alea radu,am incercat sa repar ce sa mai putut si fundalu nu se compara cu a lui mnc.risty :lol:(al meu e mai varza :sad:) |
Re: dacia concept
ce trebuie sa votam??
realizarea desenului (adica skyzzo?) sau conceptu cum scrie in titlu? (adica niciunu..sau poate totusi tiby.. pentru ca aduce spre concept) ???? pana ma lamuresc.. nu votez :) |
Re: dacia concept
Skyzzo..a ta e mai degraba tuning..vot tiby..e concept..
|
Re: dacia concept
skoda vs honda mai degaraba:))
|
Re: dacia concept
ce concepte's astea? tiby a desenat o lancia (parerea mea), sunt curios sa vad daca am dreptate...
|
Re: dacia concept
Cred ca m-am facut de mare rusine cu dacia aia(dacia?)
regret ca am facut ac est challange...dar o sa-mi aduc aminte de el cand abvansez:) |
Re: dacia concept
skyZZo Vot !
|
Re: dacia concept
Nush cum ai votat tu daca pollul e inchis :|
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:17. |
- Copyright 2026 4Tuning