Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 3D

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-04-06, 20:32   #16
cata_tm

Stage 5
 
cata_tm's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 814
Member of:
[DACIA]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

da-mi pe pm un id de mess, te rog, sa vb mai departe
cata_tm is offline  
Old 14-04-06, 21:31   #17
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

bai asta cu cata_tm parca asa era a intrat pe mine pe mess si mi-a cerut modele 3d ........................ nu iam dat evident ............
e careva pe aici care ia dat?
__________________
GRIGO is offline  
Old 14-04-06, 21:46   #18
cata_tm

Stage 5
 
cata_tm's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 814
Member of:
[DACIA]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

auzi? de ce esti fara obraz? te-am fortat eu sa imi dai? nu-mi amintesc! ai inceput tu sa ma iei la misto, contracost, si chestii de genul. si am zis mersi, si punct. chiar nu imi dau seama cu ce drept ma iei tu la 11 metri aici, si ce treaba, ai, la urma urmei cu mine.

ne-am lamurit treburile, ne-am inteles... chiar asa de tare te plicitiseai?

si nu iti inteleg limbajul. care e treaba? ti-am luat io ceva din casa, te-am injurat, te-am batut? NU! pai si-atunci ce te tot bagi bai kidule? vezi-ti tu de-ale tale, si-mi vad si io de hartiile mele.

hai, chiar te rog frumos sa te controlezi, ca nu accept sa fiu calcat in picioare de toti bagatorii astia de seama.

p.s. si da, au fost OAMENI (ca e mare lucru sa fii om) care mi-au dat asa... si le multumesc pentru sprijin

Last edited by cata_tm; 14-04-06 at 21:48.
cata_tm is offline  
Old 15-04-06, 17:42   #19
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

bai omule eu nu am facut msito de nimeni si nu am vb in nume de rau .....
Nu am vrut sa jignesc pe nimeni nu stiu de ce u ai inteles gresit .......nu am nimic cu nimeni si nu am zis nimic de genu ca mai fortat sa iti dau modele .................repet nu am vb deloc in nume de rau si cand am zis contracost nu am glumit astea sunt conditiile mele fie ca-ti plac fie ca nu .......................................si inca ceva u mai bagt pe mine in seama nu eu.......
GRIGO is offline  
Old 15-04-06, 18:34   #20
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

grigo ...deja eshti nesimtzit ...cum iti permiti tu sa ceri bani pe modele facute de tine?! ..cand vei ajunge la nivelul lui topart ...atunci da tata...ceri bani grei ...da in cazu tau ...care ai invatzat 3D modelling acum o luna...2 ...care nu prea ai experienta ...ai curaju/nesimtzirea sa ceri bani...

te credeam si io baiat valabil ...


apropo ..cata ...la ce modele mi`ai aratat de pe net ...care sunt super bine facute ...nush ce te mai zbatzi sa ceri pe aici ...

in sf ...faci cum vrei ...
__________________



LKS is offline  
Old 15-04-06, 22:08   #21
cata_tm

Stage 5
 
cata_tm's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 814
Member of:
[DACIA]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

nu am obiceiul sa ma cert, dar grigo ma cam calca pe nervi. tu chiar asa poti sa intreci limitele bunului simt??? pai nici nu tre sa dau copy/ paste la ce am vb pe mess, ca se vede din postul tau aroganta, si ironia cu care vorbesti.

si da, eu am intrat " in legatura" cu tine. si acuma, ca sa o zicem pe-a buna... io din cate imi amintesc te-am intrebat daca imi poti da, tu ai zis ca nu, ca ce tare esti, ce greu se fac, bla bla. io am zis, bine, mersi nu mai trebuie... si dupa asta, daca imi amintesc eu bine, tu ai incercat sa vb cu mine... sa ma abordezi cu chestii de genul " ba, mai stii atunci cand am vb noi... etc, etc". hai ca te las, imi pierd timpul... invat eu 3d, si mi le fac cu mana mea, decat sa dau peste specimene de genul tau.

hai, te- am pupat

p.s. ziceai la un moment dat ca eu as fi spus ca te-am fortat... de fapt, nu intelegeam ce treaba mai ai tu pe aici, sa faci misto de mine, sa te bagi asa, ca musca-n lapte, cand noi ne-am rezolvat treburile... era prea greu de inteles

Last edited by cata_tm; 15-04-06 at 22:11.
cata_tm is offline  
Old 15-04-06, 23:17   #22
Ju!ceD

Stage 4
 
Ju!ceD's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 191
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

bei oameni buni treburile vi le rezolvati pe mess nu aici ca sunteti off-topic
Ju!ceD is offline  
Old 16-04-06, 00:20   #23
cata_tm

Stage 5
 
cata_tm's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 814
Member of:
[DACIA]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

ce m-ai spart. pai tocmai despre asta era vorba. noi am vb pe mess, si acuma el se umfla in pene.

hai ca oricum nu ajung niciunde, modele 3d... pauza, daca ajunge vreun moderator si pe aici, il rog sa strearga topicul
multzam fain
cata_tm is offline  
Old 16-04-06, 09:43   #24
Ju!ceD

Stage 4
 
Ju!ceD's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 191
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

ce team spart mah? eu doar am zis offtopic ...vezi ca iti iei nasul la purtare
Ju!ceD is offline  
Old 16-04-06, 11:28   #25
ranek

Stage 5
 
ranek's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 582
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

cata_m , tu cauti anumite modele 3d , adik masini / motociclete/ sau doar orice e 3d si complet ?! ... da-mi un pm cu idu de messenger si mai vb
Sunt incepator , deci sa nu te astepti de la prea multe !
__________________
pe strazi


l
ranek is offline  
Old 16-04-06, 12:36   #26
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

Quote:
Originally Posted by LKS
grigo ...deja eshti nesimtzit ...cum iti permiti tu sa ceri bani pe modele facute de tine?! ..cand vei ajunge la nivelul lui topart ...atunci da tata...ceri bani grei ...da in cazu tau ...care ai invatzat 3D modelling acum o luna...2 ...care nu prea ai experienta ...ai curaju/nesimtzirea sa ceri bani...

te credeam si io baiat valabil ...


apropo ..cata ...la ce modele mi`ai aratat de pe net ...care sunt super bine facute ...nush ce te mai zbatzi sa ceri pe aici ...

in sf ...faci cum vrei ...
nu ai tu treaba cu mine daca cer eu bani sau nu ....................fac ce vreau si e dreptu meu..................daca vreau sa cer bani sau daca nu ..........nu te mai baga in seama cu japca .......si nu ma face pe mine nesimtit ...........vad ca deja lumea a luato razna.........eu am zis si mai zic nu am facut misto de nimeni si nu am vb in nume de rau ..............nush ce va facut pe voi sa sariti in sus . .............nu am chef sa ma cert cu nimeni .........cata_tm acum ca ma crezi sau nu e treaba ta ......chiar ma gandeam sa iti dau un model ......si cand am zis contracost a fost o gluma omule .....nu stateam eu sa iti iau tie bani ...............putetzi sa scrieti ce vreti de mine in continuare eu nu mai stau sa ma cert cu nimeni .......REPET nu o luati in nume de rau...................
nu am vrut sa jignesc pe nimeni asa cum zice lumea
GRIGO is offline  
Old 16-04-06, 20:10   #27
cata_tm

Stage 5
 
cata_tm's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 814
Member of:
[DACIA]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

ba, hai ca deja pierd prea mult sa iti explic tie tot felul de chestii. nu era vorba de bani, era vb ca vorbeai cu un aer superior. asta unu la mana.

2 la mana, nu inteleg de ce ai postat aici, cu un limbaj plin de aroganta, dupa ce ne-am rezolvat noi intre noi treburile

3 considera ca de acuma vorbesti singur, daca mai postezi. cred ca lumea si-a dat seama cine esti, de fapt.

hai ceau
cata_tm is offline  
Old 16-04-06, 20:12   #28
cata_tm

Stage 5
 
cata_tm's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 814
Member of:
[DACIA]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

Quote:
Originally Posted by GRIGO-X2
bai asta cu cata_tm parca asa era a intrat pe mine pe mess si mi-a cerut modele 3d ........................ nu iam dat evident ............
e careva pe aici care ia dat?

nu sesizezi aere de superioritate, si aroganta, nu?
cata_tm is offline  
Old 16-04-06, 20:36   #29
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

Quote:
Originally Posted by cata_tm
nu sesizezi aere de superioritate, si aroganta, nu?
asa ai sesizat tu .......................
oricum nu mai stau sa imi bat capu cu chestia asta...
io iti mai zic o data nu am vb in nume de rau asa ati inteles voi ............
GRIGO is offline  
Old 16-04-06, 20:55   #30
ad1

Stage 5
 
ad1's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 380
Member of:
[Moderators]
Default Re: am nevoie de fisiere 3d

offtopic : grigo,taci dreq din gura...
ontopic : cata_tm o sa-ti trimit cateva modele zilele astea pe pm
ad1 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -