Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-12-05, 01:05   #541
Raz

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 3
 
Raz's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 157
Member of:
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default

MDA...... MULTI NECUNOSCUTI COMENTEAZA , CARE NU STIU DE CE ATATA TENSIUNE SI LA FINAL UN GUST AMAR RAMANE.......... Parca e un facut sa apara mereu ceva care sa aduca disconfort sau tensiuni ..... ORICUM MR-UL , SAU POATE CEA MAI MARE PARTE VA FI LA CONSTANTA . Sebastian sincer imi pare rau ca mereu trebuie sa avem cate ceva de..........discutat , obiectat sau inpartit..... inainte de cate o etapa organizata de tine. TU sti bine ca intentionam sa participam in numar cat mai mare avand in vedere ca era ultima pe 2005. AM SPERANTA CA VEI GASI O PORTITA IN A REZOLVA ACEASTA S I T U A T I E neplacuta. Noi am amanat petrecerea pe 17 tocmai sa nu ne suprapunem cu tine(dupa cum sti).




PS. BAI\" RACE\" AM EU CONVINGEREA, NU STIU DE CE, CA NU VEI MAI SCRIE NIMIC DE MR............ (ASTA APROPO DE GHENARI)
__________________
ANONYMOUS motorsport EVO X
Raz is offline  
Old 07-12-05, 01:08   #542
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

noi MR aveam cateva masini pregatite pt cursa din 11 dec. daca au fost probleme si acum cursa se va tine pe 18 ,noi suntem tristi ca nu putem participa... acum hay sa nu improvizam ,ca MR-ul nu vrea sa vina la cursa LR...MR-ul are in ziua de 17-18 petrecere de sfarsit de an si inaugurarea unui magazin tuning in constanta...
__________________
Hotel Amphitryon - www.hotelamphitryon.ro
Spalatoria Auto Amphitryon
TOBA^ is offline  
Old 07-12-05, 01:13   #543
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

mi-am amintit si de ghenarul care vorbeste mult si prost ,, Race\"...tu cine dracu mai esti mah ca nu am auzit de tine???de cand vb tu si te bagi in discutiile legate de MR????
TOBA^ is offline  
Old 07-12-05, 01:27   #544
NILS_BUCURESTI
Midnight Racers Member

Stage 5
 
NILS_BUCURESTI's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 757
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default

PACAT !!! Ar fi fost un weekend SUPER TARE ! Sambata concurs de SOUND ( https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=14012 ) iar duminica CURSE !!!... Macar a ramas sound ul
NILS_BUCURESTI is offline  
Old 07-12-05, 06:48   #545
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TOBA^\"
mi-am amintit si de ghenarul care vorbeste mult si prost ,, Race\"...tu cine dracu mai esti mah ca nu am auzit de tine???de cand vb tu si te bagi in discutiile legate de MR????
Aceasta cursa nu este special pentru MR, este pentru toti iar MR poate avea propia pozitie, desi sunt convins ca vor fi multe masini din aceasta grupare la start.
In rest oricum nu e cert ca e pe 18, daca nu e pe 18 poate la anul.
Sunt convins ca o cursa e mai importanta decat o betie, macar pentru cei ce participa ca restul...
O petrecetre e usor de programat, reprogramat, pe cand o cursa e greu, mai ales cand e pe strada si dupa un eveniment ce arunca un accident in topul primelor 10 din an.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
Old 07-12-05, 08:12   #546
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

Intai sa termin repede cu Evo....Baieti, va rog frumos nu va mai bagati in ce nu va priveste...ce dreaq, sunteti mecanici? Iar tu, cls21...frate, crede-ma ca TU nu stii ce vorbesti si nu cred ca e bine sa ne provoci sa ne \"vedem\" fata-n fata! Ce-o sa faci? O sa ne bati? Fratioare, baga-ti mintile-n cap si vezi-ti lungul nasului.

Santos, te rog frumos, fii mai tolerant. Lasa-i in pace pe ceilalti sa fim si noi lasati cu ale noastre.
JKV is offline  
Old 07-12-05, 08:19   #547
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"TOBA^\"
mi-am amintit si de ghenarul care vorbeste mult si prost ,, Race\"...tu cine dracu mai esti mah ca nu am auzit de tine???de cand vb tu si te bagi in discutiile legate de MR????
Aceasta cursa nu este special pentru MR, este pentru toti iar MR poate avea propia pozitie, desi sunt convins ca vor fi multe masini din aceasta grupare la start.
In rest oricum nu e cert ca e pe 18, daca nu e pe 18 poate la anul.
Sunt convins ca o cursa e mai importanta decat o betie, macar pentru cei ce participa ca restul...
O petrecetre e usor de programat, reprogramat, pe cand o cursa e greu, mai ales cand e pe strada si dupa un eveniment ce arunca un accident in topul primelor 10 din an.
Sebastian, nu esti deloc corect fatza de noi si nici chiar fata de tine.

Cum poti sa spui ce-ai spus mai sus? Adica pentru niste ANONIMI, amani TU (simbolul orgoliului) o cursa foarte importanta, iar pentru DUBLAREA incasarilor la acea cursa, nu ai de gand sa gasesti vreo solutionare? Stii si tu ce impact are daca venim cu totii. Stii si tu ca asta iti doresti. Si din punct de vedere financiar si din punct de vedere spectacol.

Asteptam sa-ti spun in fata, dar chiar tind sa nu te mai cred nici eu ca poti sa faci etapa asta. Atentie, am zis \"poti\", nu \"vrei\". Eu chiar as intelege daca nu s-ar mai putea face. Ca e FOARTE greu sa obtii aprobare pe o artera asa importanta. Chiar cu toate relatiile tale. Ce n-as intelege eu ar fi ca ne minti. Asta doar daca teoria mea este valabila.

Te rog nu te supara pe mine...dar fii cinstit....\"Da-i Cezarului ce-i al Cezarului\"....
JKV is offline  
Old 07-12-05, 08:45   #548
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
Ghost Racing Team, prin prisma noilor evenimente, neplacute, care dau dovada de neseriozitate si lipsa de respect la adresa noastra si a tuturor celor implicati in acest fenomen , sustine initiativa prietenilor nostrii din Midnight Racers de a nu participa la acest eveniment!


Sper sa nu fie interpretata gresit pozitia noastra !


Multumim de intelegere si LA MULTI ANI MR CONSTANTA!
MR nu participa din un anumit motiv - au un eveniment programat in CT. Eu as fi in stare sa pariez ca vei vedea totusi pe luneta multor masini la start SI sigla MR . Adik eu cred ca unii din MR nu vor putea sa nu vina ei si sa o calce in fata casei poporului. Dar nu inteleg pozitia Ghost ....

Lucian, si de la Ghost sunt oameni care ar vrea sa vina \"sa o calce in fata casei poporului\" dar dupa cum observi noi suntem cantitate neglijabila(si nu zic ca nu e asa...) ...poate daca era o cursa cu grupe bine stabilite aveam si noi ceva de spus ...nu mai intru in amanunte ca-mi sare sigur cineva in cap !

Bafta pe 18 !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 07-12-05, 09:54   #549
XtremeClubEmotion

Stage 4
 
XtremeClubEmotion's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 174
Default

Noi vom incerca sa participam la cursa pe orice data s-ar tine, pana la urma nu cred ca se pot face cand vrea unul sau altul ...tine si de autoritati, de semnaturi...etc....Si Sebastian iti multumim ca faci aceste lucruri posibile.... Pt. EVO odata ne-ati spus ceva in legatura cu lumea curselor.....nu v-am crezut....dar am vazut pe pielea noastra rautatea....nu va lasati antrenati in discutii ce nu isi au rostul.... Pacat ca o mare parte din MR nu poate participa daca se va tine pe 18 (si asta pt ca au masini bune si ar face spectacol), dar daca asta este ultima data in care se poate face???????..... si nu pot crede ca Sebastian face expre treaba asta cu amanatul..... si nici ca nu mai poate .... sa fim seriosi..... poate nu va fi insa nici 18???? cine stie..... si in acel caz discutiile astea ar lasa un gust amar si fara rost.....
Eu zic sa asteptam intai sa vedem care este data exacta (dupa care ne putem certa in liniste )..... PS: sper sa nu fie cazul..... si sa vina toate cluburile acum la sfarsit de an si sa fie o frumusete de cursa....
__________________
... si ... la capat ... e lumina ???
XtremeClubEmotion is offline  
Old 07-12-05, 10:32   #550
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Cand se va stii o data FIxa si definitiva??
Skma is offline  
Old 07-12-05, 10:35   #551
slkamg

Stage 4
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 247
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"JKV\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"TOBA^\"
mi-am amintit si de ghenarul care vorbeste mult si prost ,, Race\"...tu cine dracu mai esti mah ca nu am auzit de tine???de cand vb tu si te bagi in discutiile legate de MR????
Aceasta cursa nu este special pentru MR, este pentru toti iar MR poate avea propia pozitie, desi sunt convins ca vor fi multe masini din aceasta grupare la start.
In rest oricum nu e cert ca e pe 18, daca nu e pe 18 poate la anul.
Sunt convins ca o cursa e mai importanta decat o betie, macar pentru cei ce participa ca restul...
O petrecetre e usor de programat, reprogramat, pe cand o cursa e greu, mai ales cand e pe strada si dupa un eveniment ce arunca un accident in topul primelor 10 din an.
Sebastian, nu esti deloc corect fatza de noi si nici chiar fata de tine.

Cum poti sa spui ce-ai spus mai sus? Adica pentru niste ANONIMI, amani TU (simbolul orgoliului) o cursa foarte importanta, iar pentru DUBLAREA incasarilor la acea cursa, nu ai de gand sa gasesti vreo solutionare? Stii si tu ce impact are daca venim cu totii. Stii si tu ca asta iti doresti. Si din punct de vedere financiar si din punct de vedere spectacol.

Asteptam sa-ti spun in fata, dar chiar tind sa nu te mai cred nici eu ca poti sa faci etapa asta. Atentie, am zis \"poti\", nu \"vrei\". Eu chiar as intelege daca nu s-ar mai putea face. Ca e FOARTE greu sa obtii aprobare pe o artera asa importanta. Chiar cu toate relatiile tale. Ce n-as intelege eu ar fi ca ne minti. Asta doar daca teoria mea este valabila.

Te rog nu te supara pe mine...dar fii cinstit....\"Da-i Cezarului ce-i al Cezarului\"....
Domnule nu stiu ce functie ai tu in MR ,sau daca esti purtatorul lor de cuvant, insa pui problema gresit.
Sebastian nu a amanat ca a vrut el explica mai sus, a amanat pentru niste Anonimi, afla ca nu mai sunt, au un accident de top.
Fara gluma crezi ca are cineva ceva cu voi, eu de afara vad altceva.
De pe 4 s-a mutat pe 11, de pe 11 pe 18, dar de pe 18 pe 25(CRACIUNUL) ar fi prea de tot. Cu cat amani mai mult intri mai adanc in iarna si precipitatile isi dau cu parerea.
Oare chiar nu pot veni pe 18 ei ce beau in seara de 17 la Constanta?
Oare nu se poate reprograma bauta pentru 16 sau alta data care sa nu incurce deloc. Ce sacrifici faceti voi pentru nicte curse care vi se servesc pe tava? Credeti ca pentru 50 RON puteti primi atat de mult?
Parerea mea este ca asa e viata si complica lucrurile, iar voi vreti sa fie si mai complicat, unde e intelegerea voastra, sau spiritul de echipa va izoleaza de restul?
FAIRPLAY si SPIRIT de ECHIPA sunt cuvinte greu de gasit in sens real cand voi vorbiti.
100% sunt multi care prefera o cursa in fata unui chef si din MR pentru ca pe ei acolo pasiunea de automobil ii uneste nu cea pentru petreceri si beutura.
__________________
fan \\\"LEGAL RACING\\\"
slkamg is offline  
Old 07-12-05, 10:38   #552
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"TOBA^\"
mi-am amintit si de ghenarul care vorbeste mult si prost ,, Race\"...tu cine dracu mai esti mah ca nu am auzit de tine???de cand vb tu si te bagi in discutiile legate de MR????

O petrecetre e usor de programat, reprogramat, pe cand o cursa e greu, mai ales cand e pe strada si dupa un eveniment ce arunca un accident in topul primelor 10 din an.
CAT S-O MAI REPROGRAMEZI ?
a fost mutata de nush cate ori , tocmai ptr ca .. deh .. nu se vroia suprapunere cu aceasta cursa , clubul a fost deja inchiriat , si tot asa , au fost bagati bani , nu mai merge ....
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 07-12-05, 10:59   #553
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Nu se poate amana petrecerea si inaugurarea magazinului. Rezervarea pentru club s-a realizat cu ceva timp inainte, s-a platit totul pentru organizare, s-au rezervat camere pentru seara de 17 spre 18, chiar nu avem cum. Voi credeti ca noi nu am fi vrut sa fim prezenti avand in vedere ca e ultima cursa de viteza pe anul acesta?
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline  
Old 07-12-05, 11:00   #554
Race

Stage 5
 
Join Date: May 2005
Posts: 878
Default

Quote:
Aceasta cursa nu este special pentru MR, este pentru toti
Greu de priceput,nu ?

Eu nu am atacat clubul MR,ci doar afirmatia acelei persoane.Aparent,voi luati totul personal.Daca tot suntem aici:MR este un club automobilistic,iar in ultimul timp,cel putin pe forumul asta,voi va comportati de parca ar fi o familie din Mafia italiana,cu inspiratii din hip-hop-ul autohton.Multe vorbe si laude despre noi membri si masini.Vroiati tratament special la ultima cursa.Cursa asta trebuie reprogramata ca nu puteti voi sa veniti.Si cireasa de pe tort:\"NU SE POT TINE CURSE FARA MR\".Nu vi se pare ceva exagerat in toate astea ?

Gratzian: e forum public, dar nu trebuie sa intelegi gresit libertatea cuvantului, si nu sunt binevazute provocarile de conflicte, pt ca dupa cum vezi, odata provocat e greu de tinut in frau. de asta condamn mai mult provocarea lor decat reactiile ulterioare
Race is offline  
Old 07-12-05, 11:07   #555
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Arata-mi si mie cine a zis ca nu se poate tine cursa fara MR? S-a zis doar ca numarul participantilor va fi mult mai mic decat daca am participa si noi, iar acest lucru este adevarat avand in vedere numarul membrilor.

Pls, nu mai jigni persoane pe care nici nu le cunosti... dar sa-i mai si cataloghezi intr-un anumit fel...
B|shOp-VR6 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -