Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 30-10-05, 02:03   #46
PiX

Stage 1
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 24
Default

A fost super marfa...Felicitari organizatorilor si in mod special baiatului cu golfu galben(golf 1).Mi s-a parut cea mai tare masina..Pacat ca a fost cancer afara si nu am avut si noi cu ce sa facem focu sa ne incalzim...In rest totu a fost marfa...Pacat ca nu s-a dat Sebi sau baiatu cu SEI-ul...
PiX is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 11:46   #47
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

m-a dat gata o poza , facuta de b_22_mke , e chair prea smechera poza .. felul in care e facuta .. nu neaaparat ce / cine e in poza si cum , sa nu se interpreteze gresit ..

cam cate masini au fost ?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	czr_vs_fmm_274.jpg
Views:	128
Size:	640.7 KB
ID:	48511  
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 12:28   #48
mara

Stage 4
 
mara's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 214
Default

Frumoasa etapa.Fara pauze, participanti ar trebui sa fie cei mai multumiti, au alergat in voie multe ture...,felicitari organizatorilor pt idea de a face numai libere.Felicitari 200sx (de acum esti vedeta ) , Bogdan FUG, BAN si chiar CRX .....tuturor!! Si lui Sebastian ca a rezistat fara nici o cursa, fata de alte dati cind era tot timpul la \"masa\"!
mara is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 13:04   #49
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Inca o parte din poze sunt puse pe sectiunea AfterDark Racing:
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=12472
shadow is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 13:27   #50
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default

santos,t pup
lucian,astept parerea ta despre coupe ul negru kre ma face rau
avand in vedere k baiatul a recunoscut k sunt mai bun (remember dn1)
acum intelegi d c nu am acceptat sa ma dau cu el la aeroport,nu d frik,ci pt k eu ma bat cu masini mai tari cu mult dekt a mea
__________________
www.czr.ro
CZR is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 13:55   #51
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default

lucian ma simt dator sa-ti mai mentionez ceva,nu m-am dat cu fug pt k nici tu nu ai acceptat,desi te-am rugat d nenumarate ori sa t dai cu mine,d spectacol makr,pt k publicul merita sa vada o cursa intre noi2 avand in vedere vorbele scrise p net
acum eu c vina am k tu iti faci masina in ultima clipa si realizezi k nu a iesit???
asta e diferenta intre un dulap kre merge p combustibil d combine cu kre merg zi d zi in oras si o supersportiva d curse(gtg) sau un kwx venit fara skune si mai stiu eu c ...
CZR is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 14:13   #52
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

a fost superb ieri...pacat ca a fost cancer si am cam degerat cu totii...
tin sa il felicit (ca toti de altfel) pe 200sx pentru cursele reusite...pe posesorul mustangului gt negru (daca se afla aici) si toata simpatia mea pentru lucian care nu a dat inapoi dupa ce a observat ca masina nu ii merge cum trebe...


felicitari baieti...sa o faceti mai lata la urmatoarea
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 14:15   #53
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B 99 CZR\"
lucian ma simt dator sa-ti mai mentionez ceva,nu m-am dat cu fug pt k nici tu nu ai acceptat,desi te-am rugat d nenumarate ori sa t dai cu mine,d spectacol makr,pt k publicul merita sa vada o cursa intre noi2 avand in vedere vorbele scrise p net
acum eu c vina am k tu iti faci masina in ultima clipa si realizezi k nu a iesit???
asta e diferenta intre un dulap kre merge p combustibil d combine cu kre merg zi d zi in oras si o supersportiva d curse(gtg) sau un kwx venit fara skune si mai stiu eu c ...
Ma baietule , ai probleme ? Pai te contrazici singur ? Intai spui ca te dai cu masini mai tari k a ta si apoi vrei sa te dai cu dacia ? Si cand ? Atunci cand nu trage ! HAHAHAHAHA ! Bine ... desi nu ne-am dat considera ca m-ai facut . Dar daca te-ai dat cu mine inseamna ca recunosti ca a mea e mai tare (asa ai zis tu - ca te dai cu masini mai tari) si ca pur si simplu a mea a avut probleme . Hahahaha ! END OF STORY !
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 14:49   #54
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default

cu tine e o chestie d orgoliu,ai zis ceva d masina mea,dar ia zi,cum tragea aseara dulapul,bine?c parerea ai k l-am facut si p crx si el baietas,k si tipul cu coupe au recunoascut k sunt mai bun?
numai tu nu poti...ia zi:da czr,esti mai bun!repeta ,o sa iti intre si tie in kp
in ceea c priveste legal racing,park ziceai k vrei sa t intorci in mr si k vei vorbi cu micutu despre asta,acum reprezinti legal racing k virgula club???
mentionez k participarea mea la cursa s-a facut k raspuns la acceptul lui micutu provokrii lansate d kwx mie si cu asta punct
nu am venit pt tine,pt k tu nu ai fata d mine tu ai o supersportiva
CZR is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 14:51   #55
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default

cu tine e o chestie d orgoliu,ai zis ceva d masina mea,dar ia zi,cum tragea aseara dulapul,bine?c parerea ai k l-am facut si p crx si el baietas,k si tipul cu coupe au recunoascut k sunt mai bun?
numai tu nu poti...ia zi:da czr,esti mai bun!repeta ,o sa iti intre si tie in kp
in ceea c priveste legal racing,park ziceai k vrei sa t intorci in mr si k vei vorbi cu micutu despre asta,acum reprezinti legal racing k virgula club???
mentionez k participarea mea la cursa s-a facut k raspuns la acceptul lui micutu provokrii lansate d kwx mie si cu asta punct
nu am venit pt tine,pt k tu nu ai fata d mine tu ai o supersportiva
CZR is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 14:53   #56
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pozele de la eveniment:
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails...0-%20Bucuresti
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 14:55   #57
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B 99 CZR\"
cu tine e o chestie d orgoliu,ai zis ceva d masina mea,dar ia zi,cum tragea aseara dulapul,bine?c parerea ai k l-am facut si p crx si el baietas,k si tipul cu coupe au recunoascut k sunt mai bun?
numai tu nu poti...ia zi:da czr,esti mai bun!repeta ,o sa iti intre si tie in kp
in ceea c priveste legal racing,park ziceai k vrei sa t intorci in mr si k vei vorbi cu micutu despre asta,acum reprezinti legal racing k virgula club???
mentionez k participarea mea la cursa s-a facut k raspuns la acceptul lui micutu provokrii lansate d kwx mie si cu asta punct
nu am venit pt tine,pt k tu nu ai fata d mine tu ai o supersportiva
Man ... tu nu prea te prinzi cand omul glumeste cu tine ? Naspha ! Hai pah ... discutiile cu tine au inceput sa ma plictiseasca ! Booooooooooooooooooooooooring ! czr all mighty ... esti cel mai bun ! muhahahahaha yeah right !

P.S. ASEARA O MASINA TDI 4x4 DE 150 CAI (TALON) A REUSIT SA INVINGA UNA ASPIRATA BENZINA FWD DE 138 CAI (TALON) . SUUUPER REALIZARE !
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 14:57   #58
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"micutzu_mrc\"
FALLL FALLL FALLLL FALLLLLL..........HMMMMMM.........TOT CE A RAMAS DE FACUT AIA FACEM!


CU RESPEKT MKUTZU!!!
KEEP UP THE GOOD WORK !

CU RESPEKT LUCIAN!!!
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 15:02   #59
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Quote:
Originally Posted by \"B 99 CZR\"
lucian ma simt dator sa-ti mai mentionez ceva,nu m-am dat cu fug pt k nici tu nu ai acceptat,desi te-am rugat d nenumarate ori sa t dai cu mine,d spectacol makr,pt k publicul merita sa vada o cursa intre noi2 avand in vedere vorbele scrise p net
acum eu c vina am k tu iti faci masina in ultima clipa si realizezi k nu a iesit???
asta e diferenta intre un dulap kre merge p combustibil d combine cu kre merg zi d zi in oras si o supersportiva d curse(gtg) sau un kwx venit fara skune si mai stiu eu c ...
Ma baietule , ai probleme ? Pai te contrazici singur ? Intai spui ca te dai cu masini mai tari k a ta si apoi vrei sa te dai cu dacia ? Si cand ? Atunci cand nu trage ! HAHAHAHAHA ! Bine ... desi nu ne-am dat considera ca m-ai facut . Dar daca te-ai dat cu mine inseamna ca recunosti ca a mea e mai tare (asa ai zis tu - ca te dai cu masini mai tari) si ca pur si simplu a mea a avut probleme . Hahahaha ! END OF STORY !
hai sa-ti mai dau o satisfactie...postul tau:
intai am zis k ma dau cu tine k sa nu mai emiti pretentii k ai supermasina,treaba cu masinile mai tari am zis-o acum,mult dupa
nu evina mea k masina ta nu merge,alaltaieri ziceai k ii bagi benzina 104 co
dak m-as da nu dat(gramatik asta) as recunoaste k tre sa ti-o iei k sa nu mai comentezi...la tel pari alt om,in preajma amicilor tai vrei sa pari un zeu,sa fie la voi acolo...
la kpat doar kmpionii s intalnesc,iti arogi merite kre nu ti s cuvin
CZR is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 15:29   #60
John

Stage 1
 
John's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 15
Default

Frumushele cursele , mai ales la liber . S-a dat lumea in draci . Un singur minus mic de tot : cam putzinele masini . Dar cele care au fost au facut ceva show. De frig nu e vorba ca au incins baietzii atmosfera . Poate se mai organizeaza mai multe curse pe viitor pt. ca in capitala e cam putin odata pe an nu ? Si poate vedem si noi mai des Subaru galben ca e criminal ! Din postura de spectator va salut si va doresc bafta in continuare si organizatorilor si participantzilor . Ps : Scuze Gratzian , dupa ce am dat click mi-am dat seama de prostie .
John is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -