Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   BANEASA LEGAL RACING 29.10 - POZE & IMPRESII (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/9272-baneasa-legal-racing-29-10-poze-and-impresii.html)

Hondarul 29-10-05 17:13

BANEASA LEGAL RACING 29.10 - POZE & IMPRESII
 
FILMELE:

https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=387


A fost frumos. Fiecare a tinut ascuns ce-a avut sub capota.

\"Ce ai frate ?\"
\"1.4 benzina... slaba... ne dam ?\"

Mai exact... a fost etapa in care posesorii de masini au avut ocazia sa pacaleasca pe ceilalti. Cui i-a mers, i-a mers. Nefiind pe grupe, au existat curse intre masini de la grupa B cu masini de la grupa F. A meritat sa fim acolo, sa participam, sa ne uitam. O etapa reusita.

Felicitari colegului 200sx care nu a pierdut decat o cursa (cu Subaru WRX), celorlalti care au participat, celor care au dat burn-uri pana la jante, organizatorilor si spectatorilor.

Sa tot fie asa etape !!!!

POZEEEEEEEEEEEE !!!!! Cine are este rugat sa le puna aici.

aviator 29-10-05 18:11

2 Attachment(s)
PRIMUL BMW M5 NOU LA O CURSA DIN ROMANIA, VA ASTEPTAM CU POZE.

ASTEPTAM POZELE, DAR NBU INANTE DE A MENTIONA CU CAYENNE TURBO TUNAT TECH ART.

Boogym@n 29-10-05 18:19

Da, o masina extraordinara noul M5...pacat ca nu a fost condusa cum trebuie :( !!!

blowwind 29-10-05 18:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Boogym@n\"
Da, o masina extraordinara noul M5...pacat ca nu a fost condusa cum trebuie :( !!!

asta e .... lumea adora show`ul :)) si surprizele :)) ...
a fost frumos...s`a terminat cam repede..multi au plecat devreme acasa :) .... vreme a fost...acceptabila.... :)
pe scurt FRUMOS :)....dar...se putea si mai bine...pacat de sebi si sei...aviator..ce s`a intamplat cu masinutza ?

GolfuletzS 29-10-05 18:37

5 Attachment(s)
:arrow:

Lucian 29-10-05 18:42

Eu azi m-am facut de ras , masina a fost o petarda din motive care au depasit in logica pe toata lumea . Am mers cu un carburator de grupa A , presiune 1.2 bar si totusi ... masina a fost suuuper slaba. Tragea foaaarte greu pana la 4.000 de ture unde se plafona . Ce sa zic ... sunt super deprimat . Ce m-a mai inveselit a fost un telefon primit din partea unui \"prieten\" din MIDNIGHT RACERS care \"m-a felicitat pentru evolutie si mi-a dorit sa o tin tot asa\" . Am ras .. si treaba asta m-a mai pus pe picioare . Multumesc mult . Acest gest spune muuulte despre persoana in cauza care nu a avut nici barbatia sa nu sune cu numar privat . Din pacate vocea l-a dat de gol. Nu ii dau numele , e ... \"persoana importanta\" . Nici nu aveam pretentia sa stie ca astfel de gesturi nu se fac !

In alta ordine de idei feleitari organizatorilor pt cursa .. chiar era nevoie de ea , felicitari prietenilor si colegilor mei PEPY (HyundayCoupe Negru) , Bogdan FUG (Sierra) , Robert SGM (DACIA MOTORSPORT) si Lego (Clio sport) . SPEEDLINE , cu o singura exceptie (EU) a fost la inaltime azi , Pepy si FUG rupand tiparele .

AlecsRo 29-10-05 18:50

9 Attachment(s)
acum am venit de la cursa, a fost misto, totusi cred k era mai misto daca se tinea pe grupe.. oricum felicitari organizatorilor

poze..

GolfuletzS 29-10-05 18:57

9 Attachment(s)
:arrow:

AlecsRo 29-10-05 19:01

9 Attachment(s)
alte poze..

AlecsRo 29-10-05 19:11

9 Attachment(s)
si in fine.. poze..

UniculSGM 29-10-05 19:15

Cu dacia mea are cineva poze? a mers prost, dar nu cred ca m-am facut de ras prea tare.

GolfuletzS 29-10-05 20:10

9 Attachment(s)
am eu

ps: zoliat daca vrei sa pui pozele pe site... poti sa le iei

SEBASTIAN 29-10-05 20:12

Nu as dori sa dau prea multa importanta celor ce nu au participat, insa e bine sa stie ce au pierdut pe viitor, pentru ei Legal Racing fiind un capitol inchis, demonstandu-ne ca se p[oate face mare spectacol si fara majoritatea membrilor celor doua cluburi mr si nslr.
MULTUMIM CELOR CE AU PARTICIPAT!

Hondarul 29-10-05 20:15

Rusinea zilei a fost acel Nissan, sau mai degraba soferul, care a fost dovedit de acel CRX de 125 cp, de Nissanul nostru 200sx si de altele. Sa fim seriosi, ca aia e totusi o masina de 280 de cp din 2005.

Alte surprize placute, nissan 200sx a castigat impotriva Civicului Type-R si a Seatului Leon Cupra R, masina de 168 cp impotriva a 2 masini de 200 cp stock, modificate.

Nu stiu ce a facut KWX-ul azi, dar l-am vazut ca a pierdut cu Type-R-ul.

Trainer 29-10-05 20:24

STI lui Sebastian ce a facut?Sa dat cu M5 nou?Nu vad nici o poza cu el.


All times are GMT +2. The time now is 02:38.

- Copyright 2024 4Tuning