Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-10-05, 15:39   #1
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default INSCRIERI LEGAL RACING SAMBATA BANEASA 29.10.05

INSCRIERILE SE POT FACE LA MAGAZINUL CU PIESE DE TUNING SI MOTORSPORT AUTO RACING NICK[/i][/u], SITUAT IN STR.BERZEI NR.68 A(NU69B), DUPA PIATA MATACHE(BUZESTI) VENIND DINSPRE PIATA VICTORIEI(AIA UNDE NE STRANGEM SEARA IN FATA LA GUVERN), PE PARTEA STANGA.[/size][/color]

RELATII SUPLIMENTARE LA TELEMOBIL 0747 50 77 52/53
0788 50 77 52/53
0723 60 87 72

Inscrierile se pot face din acest moment la adresa sus mentionata, se pot face in fiecare zi intre orele 10-20.

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=12177
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
Old 27-10-05, 16:49   #2
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

chiar ma miram eu ce magazin e ala acolo , mersi de informatie , fac vreo 30 de secunde de mers pe jos pana la el :P
in caz ca n-a inteles cineva , venin din victoriei , o luati pe strada care duce la McDonald`s buzesti , urmaritzi sina de tramvai , iar la 2-3 sute metrii dupa piata matache , se afla magazinul , pe partea stanga cum a zis si sebi ...
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 28-10-05, 00:10   #3
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Taxa de inscriere este de 500 000lei.
Specatatori platesc doar 50 000lei de persoana.

Incercam ceva solutii de reducere, scadere de taxe sa vedem cum putem sa fim mai eficienti.

In urma discutiilor cu uni din reprezentantii cluburilor, am convenit sa le oferim cate x bilete gratuite, iar in legatura cu reducerile, apelez la intelegerea lor ca aceste reduceri sa le directionam catre membrii cluburilor si alti participanti care vin de la distante mari si au mai mare nevoie...
multumim de intelegere, si speram ca acest acord sa stranga la un loc cat mai multi soferi la start... etc...

Am hotarat ca masinile care vin de la mai mult de 250km sa nu plateasca taxa de inscriere.
SEBASTIAN is offline  
Old 28-10-05, 00:16   #4
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Taxa de inscriere este de 500 000lei.
Specatatori platesc doar 50 000lei de persoana.

Incercam ceva solutii de reducere, scadere de taxe sa vedem cum putem sa fim mai eficienti.

In urma discutiilor cu uni din reprezentantii cluburilor, am convenit sa le oferim cate x bilete gratuite, iar in legatura cu reducerile, apelez la intelegerea lor ca aceste reduceri sa le directionam catre membrii cluburilor si alti participanti care vin de la distante mari si au mai mare nevoie...
multumim de intelegere, si speram ca acest acord sa stranga la un loc cat mai multi soferi la start... etc...

Am hotarat ca masinile care vin de la mai mult de 250km sa nu plateasca taxa de inscriere.
Din pacate e tot ce pot sa fac, dar poate pe viitor discutand din timp ne gandim la ceva nou.
SEBASTIAN is offline  
Old 28-10-05, 08:58   #5
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

va rog sa nu mai scrieti aici pe teme ce nu privesc titlul topicului
Va multumesc!
SEBASTIAN is offline  
Old 28-10-05, 09:20   #6
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default



Nu exista restricti generale la inscrieri pentru participanti!

Indiferent din ce club faci parte esti bine primit la noi in competitie, iar daca vor exista restricti vor fi punctuale si justificate.
SEBASTIAN is offline  
Old 28-10-05, 10:30   #7
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=12411

CU RESPEKT MICUTZU.
micutzu_mrc is offline  
Old 28-10-05, 11:43   #8
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Sebastian, cei inscrisi vor avea voie sa intre cu inca o persoana prin spate, cum a fost si in alte dati? Eventual platit bilet de intrare. (sau macar ca o facilitate pentru membrii cluburilor, daca nu pentru toata lumea)

Am intrebat, fiindca este bine de stiut din timp, avand in vedere distanta mare dintre intrarea destinata publicului si locul prin care intra participantii.

Multumesc.
RoSonic is offline  
Old 28-10-05, 12:10   #9
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"RoSonic\"
Sebastian, cei inscrisi vor avea voie sa intre cu inca o persoana prin spate, cum a fost si in alte dati? Eventual platit bilet de intrare. (sau macar ca o facilitate pentru membrii cluburilor, daca nu pentru toata lumea)

Am intrebat, fiindca este bine de stiut din timp, avand in vedere distanta mare dintre intrarea destinata publicului si locul prin care intra participantii.

Multumesc.
Facand parte din organizatori pot raspunde si eu, se pare ca se va putea doar cu o persoana.
aviator is offline  
Old 28-10-05, 21:34   #10
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default INSCRIERE IN ZIUA CURSEI!

INSCRIERILE SE VOR FACE IN ZIUA CURSEI LA INTRAREA IN AEROPORTUL BANEASA DIN SAT PIPERA , DRUMUL POTCOAVEI
INCEPAND CU ORELE 10:30, TAXA FIIND DE 500 000 LEI.
SEBASTIAN is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -