Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 08-03-07, 07:46   #1
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Vor mai exista legale anul asta?

Doresc sa stiu,pentru ca am ajuns la un punct in care imi pun mari probleme legate de turnura pe care fenomenul curselor auto o ia in Romania, daca vor mai exista intreceri legale acest an in tara noastra minunata.

Suntem la inceput de sezon,atat eu cat si ceilalti suntem ca niste pasari tinute in colivie gata sa scape,absenta intrecerilor legale de anul trecut isi spune cuvantul,etc

...cat despre intrecerile ilegale,totul s-a transformat intr-o lupta a orgoliilor,stimulata sau nu de o miza pe bani,deci nu mai gasesc nici aici,cel putin in lumea in care am eu acces,vreun interes de a continua...incep sa ma intreb serios pentru ce am muncit o iarna intreaga,daca la legale nu ma pot da,iar la ilegale totul a capatat alta fata...

Ma adresez voua,organizatorilor,celor care aveti experienta in domeniu,pentru a nu lasa totul intr-un intuneric care domneste de cca 6 luni ( septembrie ).Acum 6 luni,toti,inclusiv eu, am acuzat pe Sebastian ca a facut si a dres,fiecare cu nemultumirile lui,iar omul a dat inapoi si nu si-a mai batut capul.Acum cateva zile,cu totii ati sarit pe Saintdick, ca a facut,a dres,si omul a dat si el inapoi.Ramane sa ne mai certam cu baietii de la Craiova si cu cei de la Suceava,unde au avut loc cateva etape f reusite anul trecut, si e gata,putem merge peste hotare sa ne dam.Trebuie sa intelegem cu totii ca e greu sa faci cursa perfecta,mai ales in cadrul actual romanesc,in care nu exista o pista speciala pt asa ceva,iar cadrul legal e destul de restrictiv.

Va doresc mult succes in activitatile viitoare,voua,organizatorilor si multumim pentru ceea ce s-a facut pana acum,bine,rau,dar s-a facut.Numai bine.
__________________
Šjure: MY RENAULT5 AND MY KADETT TURBO WERE STATUS SYMBOLS, THEY WERE SYMBOLIZING ME BEING POOR.

www.completechip.ro
www.anulare-dpf.ro
B39738 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-07, 07:50   #2
mask2k

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 391
Default Re: Vor mai exista legale anul asta?

bun topic si bun punct de vedere!

cred ca ff multa lume e curioasa sa vada ce sa mai intampla, pt ca sunt si altii in situatia ta , inclusiv eu, care vor sa stie daca mai are rost sa muncesti si sa iti mai bagi toti banii in masina.

asteptam un raspuns

vrem legale

ps. cat mai multe!!!
mask2k is offline   Reply With Quote
Old 09-03-07, 07:23   #3
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Vor mai exista legale anul asta?

dupa numarul mare de replyuri la o zi dupa initierea topicului,realizez interesul tuturor in realizarea unor etape legale de sprint paralel...
B39738 is offline   Reply With Quote
Old 09-03-07, 11:39   #4
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Vor mai exista legale anul asta?

Din ce in ce mai greu sa organizezi asa ceva atata timp ca politia ne priveste ca niste.....restul vi-l dati si voi seama.
Alfa_band is offline   Reply With Quote
Old 09-03-07, 15:11   #5
andrey_ctyn

Stage 3
 
andrey_ctyn's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 133
Default Re: Vor mai exista legale anul asta?

Pe 29 aprilie se va organiza o etapa Legal Racing la Constanta:402m.
andrey_ctyn is offline   Reply With Quote
Old 09-03-07, 20:32   #6
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Vor mai exista legale anul asta?

Quote:
Originally Posted by B39738 View Post
dupa numarul mare de replyuri la o zi dupa initierea topicului,realizez interesul tuturor in realizarea unor etape legale de sprint paralel...
-Sincer vrei sa afli vorbe? Nu merita s au scris multe pagini degeaba.
-La momentul oportun se vor anunta cu siguranta evenimentele.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 18-03-07, 20:07   #7
dogy_10
VW Driver

Stage 5
 
dogy_10's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,362
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
[VW]
Default Re: Vor mai exista legale anul asta?

a mai avutloc ceva la buzau? sau ca de obicei nimic
dogy_10 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -