Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 27-09-12, 22:04   #1
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Pentru cei care doresc sa organizeze in mod legal in Bucuresti manifestari cultural-sportive pe drumurile publice.

Sa nu va speriati mai sunt si altele.

Situatia e si mai complicata decat pare dar in continuare sunt ceva sanse de reusita, dar nu imediata.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	20120927_220319.jpg
Views:	391
Size:	3.31 MB
ID:	2564300  
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731


Last edited by ReLLaXX; 11-10-12 at 12:52.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 10-10-12, 01:27   #2
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Luni dimineata a avut loc in cadrul comisiei de la primaria generala o discutie ampla, foarte interesanta care ar putea sa aiba un final fericit.
Topicul este adresat tuturor celor care vor sa orgaizeze ceva si nu au experinta sau care vor sa vada care sunt demersurile unei astfel de organizarii.
Sunt convins ca nici unul din cei care s-au exprimat nu au inters real pentru astfel de organizari.

Primul post al acestui topic a fost inante de data de 28, cand bonuri se sugera ca urmatoarea etapa are sa fie la Casa Poporului.
O sa faca cineva o noua cursa de acceleare la Casa Poporului ... Nu to ce zoara se haleste asa cum vad ca si 4tuning a luat masuri privind mediatizarea excesiva a unor ...

Eu va pot raspunde foarte frumos la intrebari, dar cand acestea sunt legitime.
Iar atmosfera nu este intretinuta de clone sau utilizatori cu adrese similare cu Exelixis si altii.

Last edited by ReLLaXX; 11-10-12 at 12:52.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 11-10-12, 09:07   #3
TwentyOne
VW Driver

Stage 5
 
TwentyOne's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 736
Member of:
[VW]
Default Re: ACTE NECESARE - pt eliberarea avizului BPR

Quote:
Originally Posted by SEBASTIAN View Post
4tuning a luat masuri privind mediatizarea excesiva a unor ...
A unor ce?, curse legale, profesioniste, pe aeroport, in conditii sigure?...ceea ce tu nu reusesti sa faci...te roade ca altii reusesc sa faca curse in Bucuresti?..ai o varsta si experienta, dar caracterul lasa de dorit, iti spun asta numai din posturile tale de cativa ani incoace..nu te cunosc, dar e patetic ce incerci sa faci.....nu vad unde e sprijinul tau, pasiunea ta pentru curse..la fel cum nu inteleg de ce 4tuning...fii atent "tuning", nu promoveaza un astfel de eveniment, bineinteles probabil Gaju trebuia sa dea ceva bani ca sa apara informatia pe forum, un forum pe care activez si eu si altii de foarte mult timp...asa ni se arata "respectul" fata de noi
__________________
Golf mk2 Gti 16v
TwentyOne is offline   Reply With Quote
Old 11-10-12, 11:03   #4
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Exclamation Re: ACTE NECESARE - pt eliberarea avizului BPR

Quote:
Originally Posted by TwentyOne View Post
la fel cum nu inteleg de ce 4tuning...fii atent "tuning", nu promoveaza un astfel de eveniment, bineinteles probabil Gaju trebuia sa dea ceva bani ca sa apara informatia pe forum, un forum pe care activez si eu si altii de foarte mult timp...asa ni se arata "respectul" fata de noi
Am primit o informare "oficiala" despre eveniment de la organizatori. Din pacate aceasta continea doar informatii partiale. Am cerut informatiile lipsa si asteptam sa primim raspunsul. Mai mult de atat, ne-am aratat disponibilitatea de a sprijini pe toate canalele media pe care le avem la dispozitie acest eveniment FARA NICI UN COST la fel ca si la celelate etape. Din pacate nu putem sa dezinformam publicul si participantii in ceea ce priveste acest eveniment! De indata ce primim informatiile de la organizatori va garantam ca vom sprijini acest eveniment.

Pentru alte detalii in ceea ce priveste 4Tuning va rog sa folositi canalul oficial de comunicare, adica adresa de email office@4tuning.ro !
__________________
| www.4tuning.ro | Masini de vanzare | Bazar Auto | Piese Auto ||
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 11-10-12, 14:33   #5
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: ACTE NECESARE - pt eliberarea avizului BPR

Quote:
Originally Posted by TwentyOne View Post
A unor ce?, curse legale, profesioniste, pe aeroport, in conditii sigure?...ceea ce tu nu reusesti sa faci...te roade ca altii reusesc sa faca curse in Bucuresti?..ai o varsta si experienta, dar caracterul lasa de dorit, iti spun asta numai din posturile tale de cativa ani incoace..nu te cunosc, dar e patetic ce incerci sa faci.....nu vad unde e sprijinul tau, pasiunea ta pentru curse..la fel cum nu inteleg de ce 4tuning...fii atent "tuning", nu promoveaza un astfel de eveniment, bineinteles probabil Gaju trebuia sa dea ceva bani ca sa apara informatia pe forum, un forum pe care activez si eu si altii de foarte mult timp...asa ni se arata "respectul" fata de noi
Daca nu sti stai in banca ta. E vorba de alt mod de perceptie.
https://forum.4tuning.ro/16-curse-acc...l-4tuning.html
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 23-10-12, 20:49   #6
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: ACTE NECESARE - pt eliberarea avizului BPR

Eu va recomand pentru acest an sa nu opriti motoarele pana in decembrie la jumatate. Cine stie de unde sare iepurele
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 24-10-12, 00:15   #7
pisiku90s

Stage 2
 
Join Date: May 2010
Posts: 60
Default Re: ACTE NECESARE - pt eliberarea avizului BPR

Sebastiane vrei sa zici printre altele ca mai nou avem un nou organizator? Gaju no offece este si va ramane locul 1 in ceea ce priveste evenimentele de drag racing, dar totusi un pic de concurenta in acest domeniu nu ar strica prea s-a molesit Bucurestiul in ultimii ani prin expozitii dar nu prin caii putere!

Daca am inteles bine initiativa ta sebastian cred ca toti cei care au avut rautati la adresa ta o sa le retraga automat!
pisiku90s is offline   Reply With Quote
Old 24-10-12, 04:41   #8
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: ACTE NECESARE - pt eliberarea avizului BPR

Nu stiu ce sa zic acum, dar eforturi se fac. E foarte greu si nu se poate anunta o cursa desi sunt sanse ca sa o retragem ulterior.
Intradevar cel mai greu este in Bucuresti, daca totul este bine vom incerca sa nuntam un calendar pentru 2013.
Dar pana la prima etapa sunt vorbe, sa lasam faptele sa vorbeasca si vedem dupa cum e culocul unu sau alte locuri.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 24-10-12, 19:48   #9
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: ACTE NECESARE - pt eliberarea avizului BPR

NU va faceti griji cronometrarea nu mai este o problema .
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 24-10-12, 22:28   #10
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: ACTE NECESARE - pt eliberarea avizului BPR

Nu mai e Tag Heuer cu cuc?
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 24-10-12, 22:39   #11
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: ACTE NECESARE - pt eliberarea avizului BPR

Vrei cucu ia cucu!
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 24-10-12, 23:40   #12
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: ACTE NECESARE - pt eliberarea avizului BPR

Renunti tu la cuc? Ma rog, bine ai venit pe lume, in cazul asta!
DragosT is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -