Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 06-05-06, 11:51   #226
Michael

Stage 5
 
Michael's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,160
Member of:
[Insomnia]
[VW]
Default Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

Quote:
Originally Posted by x-28-TRA
eu stiu ca alergi de placere nu ptr cupe si premii.
am mai explicat si itzi mai explic nu a existat cupa la grupa A ptr ca au fost doar 5 cupe si 6 clase.

pai placerea ar putea consta intr-o cupa (care n-ar fi un mare premiu dar...)
Michael is offline   Reply With Quote
Old 06-05-06, 12:11   #227
ionutdrg

Purtator de cuvant RACING TEAM

Stage 4
 
ionutdrg's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 264
Member of:
[Moderators]
[RACING TEAM BUCURESTI]
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

Quote:
Originally Posted by x-28-TRA
eu stiu ca alergi de placere nu ptr cupe si premii.
am mai explicat si itzi mai explic nu a existat cupa la grupa A ptr ca au fost doar 5 cupe si 6 clase.
ai dreptate, alerg din placere
dar poate pt unii acea cupa valoreaza mai mult decat orice alt premiu
si pt mine chiar valoreaza cupa aia, mai mult decat restul premiului care l-am primit
si a fost urat cand am vazut ca la celelalte grupa ati dat cupe si mie nu
asta inseamna ca grupa A nu reprezinta nimic pt voi daca nu i-ati facut o cupa
urat, foarte urat din partea voastra
__________________
Skoda OCTAVIA RS 2.0 TDI 170CP
WHERE REALITY IS NOT ENOUGH !!!
ionutdrg is offline   Reply With Quote
Old 06-05-06, 13:38   #228
the_mav

Stage 5
 
the_mav's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 599
Question Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

Quote:
Originally Posted by D O G
START ANTICIPAT FARA DOAR SI POATE...
In mod normal ar trebui sa te pui in miscare cand mainile celui ce da startul sunt jos

3.Nu comentez decizia organizatorilor in nici un fel....

NO OFENCE...
asa a ANUNTAT OFICIAL organizatorul? s-a precizat CLAR inainte de cursa care este momentul startului?
nu de alta, dar iarasi revenim la alt topic ce trateaza momentul plecarii.
the_mav is offline   Reply With Quote
Old 06-05-06, 19:19   #229
spp

Stage 2
 
spp's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 39
Cool Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

eu unu zic ca a plecat prea bine...asta e parera mea..
spp is offline   Reply With Quote
Old 07-05-06, 10:56   #230
NeSeCeul

Presedinte RACING TEAM

Stage 2
 
NeSeCeul's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 39
Member of:
[RACING TEAM BUCURESTI]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

Quote:
Originally Posted by x-28-TRA
eu stiu ca alergi de placere nu ptr cupe si premii.
am mai explicat si itzi mai explic nu a existat cupa la grupa A ptr ca au fost doar 5 cupe si 6 clase.
Nu te supara ,dar atunci de ce ati mai facut grupa A daca stiati ca nu aveti cupa si diploma pentru grupa respectiva, si cu ocazia asta ma repet si va spun ca ar fi frumos din partea voastra sa faceti acea cupa si sa o primeasca invingatorul, nu cred ca se cere atat de mult, asa ar fi corect din partea voastra, pentru ca acea cupa este mandria omului pentru banii si munca depusa de el.
NeSeCeul is offline   Reply With Quote
Old 07-05-06, 20:42   #231
John@und.cta

Stock
 
Join Date: May 2006
Posts: 5
Exclamation Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

Organizarea ca organizarea... dar ce sa mai zici la cate magarii s`au facut...
am alergat shi io la grupa A shi m`am dat cu unu care avea 25 cp peste limita de grupa... normal am pierdut.... ce putea sa faca un motor de 1.3 la unu de 1.9? shi nu ar fi asta problema... problema e ca acea mashina de 115 cp s`a dat a 2`a oara cu ZMA (membru x-team) shi normal... a pierdut... oare ce respect sa mai ai pt cei din x-team... cand ca, organizatori "fura" la cp... de participantzi nu mai zic... m`am inscris in concurs cu 1 seara inainte, impreuna cu un prieten... nu a avut nici unul dintre organizatori "nesimtzirea" sa ceara vrunu`l dintre taloane... a fost o chestie "de cuvant" shi la cata incredere potzi avea intr`un roman... etc etc...
Am vazut ca va cam plangetzi de material... fiind unu "de`al casei" mi`am bagat la start intre mashini un prieten cu o camera shi a reushit sa filmeze shi el pe acolo cate ceva... dak va intereseaza ash putea trimite un dvd ceva... oricum... nu`i cine shtie ce.... nu`i filmat de vrun profesionist...
Inca o chestie... pt cei din x-team... in respect pt ceea ce au facut pe vremea cand erau pushtani shi le lipseau "impresiile"... io zic ca e cazul sa va lasatzi de sportul extrem pe 4 rotzi shi sa ne lasatzi pe "noi" a doua generatzie sa duca mai departe pe strazile constantei dorintza vitezei shi a senzatziilor tari... shi pt ceea ce inseamna in ziua de azi x-team pt noi... dedic melodia: "Codu penal cu Puya & Sharky - Pentru cine se simte" No offence
John@und.cta is offline   Reply With Quote
Old 07-05-06, 22:09   #232
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

Imi cer scuze nu vreau sa fiu indiscret insa sunt curios de ceva.
Si mie mi-au adus amnte altii, dar chiar sunt curios.
Apelez la bunavointa organizatorilor sa-mi raspunda pentru curiozitatea mea si nu numai a mea la o intrebare.
Inteleg caracterul umanitar al acestei etape si consider aceasta actiune laudabila, sper ca si finalitatea a fost pe masura.
Stiu ca sin in trecut s-a cochetat cu ideea de strans bani pentru sinistrati, parca la o cursa la Craiova si la Constanta intelesesem ca pe langa start a existat o cutie, cu bani, pentru sinistrati, ce s-a intamplat cu ea, cat s-a strans?
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 07-05-06, 22:18   #233
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Default Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

Quote:
Originally Posted by x-28-TRA
eu stiu ca alergi de placere nu ptr cupe si premii.
am mai explicat si itzi mai explic nu a existat cupa la grupa A ptr ca au fost doar 5 cupe si 6 clase.
Puteau foarte bine sa fie 6 cupe si 6 diplome, ca nu costa extraordinar de mult sa faci o cupa, nu-i din aur sau cine stie ce, dar asa sunt unii mai calici...

~Nautilus
Nautilus is offline   Reply With Quote
Old 07-05-06, 22:24   #234
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

no comment
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	venus-saturn-a2204.jpg
Views:	117
Size:	488.7 KB
ID:	99069  
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 07-05-06, 22:41   #235
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

Quote:
Originally Posted by John@und.cta
Organizarea ca organizarea... dar ce sa mai zici la cate magarii s`au facut...
am alergat shi io la grupa A shi m`am dat cu unu care avea 25 cp peste limita de grupa... normal am pierdut.... ce putea sa faca un motor de 1.3 la unu de 1.9? shi nu ar fi asta problema... problema e ca acea mashina de 115 cp s`a dat a 2`a oara cu ZMA (membru x-team) shi normal... a pierdut... oare ce respect sa mai ai pt cei din x-team... cand ca, organizatori "fura" la cp... de participantzi nu mai zic... m`am inscris in concurs cu 1 seara inainte, impreuna cu un prieten... nu a avut nici unul dintre organizatori "nesimtzirea" sa ceara vrunu`l dintre taloane... a fost o chestie "de cuvant" shi la cata incredere potzi avea intr`un roman... etc etc...
Am vazut ca va cam plangetzi de material... fiind unu "de`al casei" mi`am bagat la start intre mashini un prieten cu o camera shi a reushit sa filmeze shi el pe acolo cate ceva... dak va intereseaza ash putea trimite un dvd ceva... oricum... nu`i cine shtie ce.... nu`i filmat de vrun profesionist...
Inca o chestie... pt cei din x-team... in respect pt ceea ce au facut pe vremea cand erau pushtani shi le lipseau "impresiile"... io zic ca e cazul sa va lasatzi de sportul extrem pe 4 rotzi shi sa ne lasatzi pe "noi" a doua generatzie sa duca mai departe pe strazile constantei dorintza vitezei shi a senzatziilor tari... shi pt ceea ce inseamna in ziua de azi x-team pt noi... dedic melodia: "Codu penal cu Puya & Sharky - Pentru cine se simte" No offence
ca sa te las pe tine tre sa demonstrezi ca esti mai bun ca noi


iar ptr chestia cu cupa atitea cupe am primit de la sponsor mai mult nu putem si nu ii putem impune. sper ca sa lamurit si chestia asta
__________________
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
Old 07-05-06, 22:47   #236
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

Quote:
Originally Posted by x-28-TRA
ca sa te las pe tine tre sa demonstrezi ca esti mai bun ca noi


iar ptr chestia cu cupa atitea cupe am primit de la sponsor mai mult nu putem si nu ii putem impune. sper ca sa lamurit si chestia asta
Imi cer scuze nu vreau sa fiu indiscret insa sunt curios de ceva.
Si mie mi-au adus amnte altii, dar chiar sunt curios.
Apelez la bunavointa organizatorilor sa-mi raspunda pentru curiozitatea mea si nu numai a mea la o intrebare.
Inteleg caracterul umanitar al acestei etape si consider aceasta actiune laudabila, sper ca si finalitatea a fost pe masura.
Stiu ca sin in trecut s-a cochetat cu ideea de strans bani pentru sinistrati, parca la o cursa la Craiova si la Constanta intelesesem ca pe langa start a existat o cutie, cu bani, pentru sinistrati, ce s-a intamplat cu ea, cat s-a strans?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	cutia milei.jpg
Views:	77
Size:	488.7 KB
ID:	99103  
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 07-05-06, 22:53   #237
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

inca nu sa facut nimic ptr ca nu s-au strins banii destui asa ca cine e interesat poate oricind sa doneze
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
Old 08-05-06, 01:13   #238
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

Quote:
Originally Posted by SEBASTIAN
Imi cer scuze nu vreau sa fiu indiscret insa sunt curios de ceva.
Si mie mi-au adus amnte altii, dar chiar sunt curios.
Apelez la bunavointa organizatorilor sa-mi raspunda pentru curiozitatea mea si nu numai a mea la o intrebare.
Inteleg caracterul umanitar al acestei etape si consider aceasta actiune laudabila, sper ca si finalitatea a fost pe masura.
Stiu ca sin in trecut s-a cochetat cu ideea de strans bani pentru sinistrati, parca la o cursa la Craiova si la Constanta intelesesem ca pe langa start a existat o cutie, cu bani, pentru sinistrati, ce s-a intamplat cu ea, cat s-a strans?

sunt 2 hartii de 500 de mii in poza .. deci 1 milion
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 08-05-06, 01:28   #239
NeSeCeul

Presedinte RACING TEAM

Stage 2
 
NeSeCeul's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 39
Member of:
[RACING TEAM BUCURESTI]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

[QUOTE=x-28-TRA


iar ptr chestia cu cupa atitea cupe am primit de la sponsor mai mult nu putem si nu ii putem impune. sper ca sa lamurit si chestia asta[/QUOTE]


Ai lasat-o in coada de peste cum se zice, cu alte cuvinte atatea cupe au fost si la revedere, nu prea mi se pare un raspuns bine venit, si nu uita ca si tu ai participat la grupa A, spuneti-ne daca vreti va trimitem noi bani sa faceti o simpla cupa si pentru grupa A.
NeSeCeul is offline   Reply With Quote
Old 08-05-06, 08:19   #240
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Cursa 30 Aprilie Constanta (Venus - Saturn) 400 m

dar eu nu inteleg dc atita zarva ptr o cupa ?banuiesc ca e prima cupa pe care o cistigatzi .
da m-am dat sieu la grupa A si chiar mi-a placut cel mai mult si m-as da sincer in continuare cu fffffffffff mare placere ?
dar dac te dadeai la lr la concurs primeai ceva ?
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -