Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 27-03-09, 19:14   #61
fizz

Stage 1
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 15
Default Re: Galerie Foto şi rezultate curse Sibiu

prima liniuta a fost anulata
din cate stiu eu
fizz is offline   Reply With Quote
Old 28-03-09, 09:34   #62
ph88bas

Stage 5
 
ph88bas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of:
[Opel]
Default Re: Galerie Foto şi rezultate curse Sibiu

[QUOTE=fizz;2189365]eu sunt de parre ca o data ce deti o masina exotica sti si sa mergi cu ea[/QUOTE


din cate stiu eu cand te duci si iti cumperi o masina scumpa si rapida, la banii astia nu iti face si 'resoftare' la creier k sa sti sa mergi cu ea! soferia se invata niciodata nu se cumpara!

Last edited by ph88bas; 28-03-09 at 09:37.
ph88bas is offline   Reply With Quote
Old 28-03-09, 09:40   #63
fizz

Stage 1
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 15
Default Re: Galerie Foto şi rezultate curse Sibiu

[QUOTE=ph88bas;2190616]
Quote:
Originally Posted by fizz View Post
eu sunt de parre ca o data ce deti o masina exotica sti si sa mergi cu ea[/QUOTE


din cate stiu eu cand te duci si iti cumperi o masina scumpa si rapida, la banii astia nu iti face si 'resoftare' la creier k sa sti sa mergi cu ea! soferia se invata niciodata nu se cumpara!


asa este dar nu cred ca iti iei carnetul si a doua zi iti cumperi o masina exotica daca intelegi ce vreau sa spun
fizz is offline   Reply With Quote
Old 28-03-09, 09:49   #64
ph88bas

Stage 5
 
ph88bas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of:
[Opel]
Default Re: Galerie Foto şi rezultate curse Sibiu

[QUOTE=fizz;2190621]
Quote:
Originally Posted by ph88bas View Post



asa este dar nu cred ca iti iei carnetul si a doua zi iti cumperi o masina exotica daca intelegi ce vreau sa spun
dar aici vb de curse, de accelerare 402m unde orice greseala e fatala.si dak nu sti sa pleci cu masina, ai pierdut din start!
dar toate se invata!
ph88bas is offline   Reply With Quote
Old 28-03-09, 12:55   #65
atbecstasy

Stage 2
 
atbecstasy's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 34
Default Re: Galerie Foto şi rezultate curse Sibiu

[QUOTE=ph88bas;2190639]
Quote:
Originally Posted by fizz View Post

dar aici vb de curse, de accelerare 402m unde orice greseala e fatala.si dak nu sti sa pleci cu masina, ai pierdut din start!
dar toate se invata!
hai ca nu e chiar asa shi vb in cunostintza de cauza shi am participat shi yo la o gramada de liniute mai ales ca la mine in craiova in fiecare joi seara e nebunie pe aeroport ...dc aici e fatala orice greseala in vtm cum mai e ? mai ales la cutie automata cum avea cls 63 amg sau lambo sau m5-ul ... nu tre sa fii mare sofer sa o calci in blana shi sa setezi cutia pe sport sau sa schimbi din pedalele de la volan cu " + - " poate atat poate mashina ... poate omului la banii care i-a dat pe ea ii pare rau de ea sa o forjeze de fiecare data la maxim cum forjeaza altzii mashini cu mult mult mai ieftine de care nu le pare rau ... asta e .. yo zic sa apreciem ca am vazut shi astfel de mashini la liniutze ...
atbecstasy is offline   Reply With Quote
Old 28-03-09, 16:11   #66
CBO_01

Stock
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 4
Default Re: Galerie Foto şi rezultate curse Sibiu

prima linie nu am puso k era tura de acomodare si am ratat startul,dar mam scos in mansa
CBO_01 is offline   Reply With Quote
Old 28-03-09, 17:01   #67
ROBERT_88ROB

Stage 5
 
ROBERT_88ROB's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,222
Member of:
[MERCEDES]
[AUDI]
Default Re: Galerie Foto şi rezultate curse Sibiu

Quote:
Originally Posted by CBO_01 View Post
prima linie nu am puso k era tura de acomodare si am ratat startul,dar mam scos in mansa
nu stia sa plece ala cu cl sau nu io dat
ROBERT_88ROB is offline   Reply With Quote
Old 28-03-09, 19:30   #68
ph88bas

Stage 5
 
ph88bas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of:
[Opel]
Default Re: Galerie Foto şi rezultate curse Sibiu

[QUOTE=atbecstasy;2190967][QUOTE=ph88bas;2190639]

hai ca nu e chiar asa shi vb in cunostintza de cauza shi am participat shi yo la o gramada de liniute mai ales ca la mine in craiova in fiecare joi seara e nebunie pe aeroport ...dc aici e fatala orice greseala in vtm cum mai e ? mai ales la cutie automata cum avea cls 63 amg sau lambo sau m5-ul ... nu tre sa fii mare sofer sa o calci in blana shi sa setezi cutia pe sport sau sa schimbi din pedalele de la volan cu " + - " poate atat poate mashina ... poate omului la banii care i-a dat pe ea ii pare rau de ea sa o forjeze de fiecare data la maxim cum forjeaza altzii mashini cu mult mult mai ieftine de care nu le pare rau ... asta e .. yo zic sa apreciem ca am vazut shi astfel de mashini la liniutze ...[/QUOTE

si dak ai cutie automata si nu sti ce sa faci cu ea o sa te bata masini cu putere mult mai mica poate chiar jumatate asa cum sa intamplat!
si cum vine aia 'la banii care i-a dat pe ea ii pare rau de ea sa o forjeze de fiecare data la maxim' ?
atunci ce cauta la curse de 402 m?
ph88bas is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 00:20   #69
atbecstasy

Stage 2
 
atbecstasy's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 34
Default Re: Galerie Foto şi rezultate curse Sibiu

frate nu exista nu stii ce sa faci cu , cutia automata .. pur shi simplu dc ai mers vreodata cu o mashina cat de cat sport cu , cutie automata o setezi pe sport potzi sa mergi shi cu a5-a la 70 .. cand ai calcato in blana are un kick down retrogradeaza 2-3 trepte se duce in rosu shi schimba singura ...asa ca pur shi simplu nu ai ce sa nu stii ... decat tre sa o calci in blana ... iar la plecarea de pe loc pleaca un pik mai greu dar nici asta nu potzi sa spui la o mashina care face suta in 4 sec shi un pik ...
atbecstasy is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 11:19   #70
ph88bas

Stage 5
 
ph88bas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of:
[Opel]
Default Re: Galerie Foto şi rezultate curse Sibiu

Quote:
Originally Posted by atbecstasy View Post
frate nu exista nu stii ce sa faci cu , cutia automata .. pur shi simplu dc ai mers vreodata cu o mashina cat de cat sport cu , cutie automata o setezi pe sport potzi sa mergi shi cu a5-a la 70 .. cand ai calcato in blana are un kick down retrogradeaza 2-3 trepte se duce in rosu shi schimba singura ...asa ca pur shi simplu nu ai ce sa nu stii ... decat tre sa o calci in blana ... iar la plecarea de pe loc pleaca un pik mai greu dar nici asta nu potzi sa spui la o mashina care face suta in 4 sec shi un pik ...
simplu, dak stai cu piciorul pe frana la stary si cand e verde pui piciorul pe gaz ai pierdut destul timp incat ala din start sa iti dea 2 masini!
sau cine stie! poate omul vb la TEL, seta casetofonul!
nu are nici o scuza! masina trebuia sa fuga! grav!
ph88bas is offline   Reply With Quote
Old 29-03-09, 23:14   #71
CBO_01

Stock
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 4
Default Re: Galerie Foto şi rezultate curse Sibiu

eu zic sa lasam CL ul in pace si sa ne uitam la rezultate ,unde scrie k am scos timp mai bun si decat ML 63 AMG si decat Ferrari F430....lasati CL ul in pace
CBO_01 is offline   Reply With Quote
Old 03-05-09, 00:40   #72
stefracing

Stock
 
Join Date: May 2009
Posts: 8
Default Re: Galerie Foto şi rezultate curse Sibiu

aici aveti 38 de liniutze
https://www.youtube.com/watch?v=dps2Ngk69eY
stefracing is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -