Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > MERCEDES > Mercedes tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 14-05-09, 10:45   #16
danielddd

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: 2 cobre super misto

da,chiar as vrea poze cu masini cat mai originale, ca sa stiu ce sa caut.Mai vad cate una prin trafic ff pastrata si imi cade limba din gura nu altceva!!!!is innebunit dupa cobre..forma exterioara si elementele alea cromate de pe ele sunt dementiale!!!
danielddd is offline   Reply With Quote
Old 14-05-09, 10:46   #17
world cars

Stage 5
 
world cars's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 921
Member of:
[DACIA]
Default Re: 2 cobre super misto

dami id tau de yahoo sa iti tr si mai repede si sa vb mai mutle si tinem legatura
si paote te ajut cu siterui dastea cu cobre.
world cars is offline   Reply With Quote
Old 14-05-09, 10:50   #18
danielddd

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: 2 cobre super misto

danutzd18 e idul.
danielddd is offline   Reply With Quote
Old 14-05-09, 10:51   #19
crywolf

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,080
Default Re: 2 cobre super misto

slabe sanse sa gasesti Cobra in stare buna la tabla. Majoritatea sunt fie vecine cu programul rabla, fie reparate de nea Gica Tinichigiu' (clar ce iese acolo).
Ca variante ar fi Germania cu recarosare sau una in stare acceptabila (oriucm acum se dau pe nimik, am dat eu una cu 2000RON acum 2sapt .... si in rate) si apoi munca la ea (partea buna e ca se gasesc noi toate elementele de carosierie ....meserias mai trebuie).

Bafta.....iti spun ca fost posesor de Cobre si iubitor ale lor, numai ca momentan nu mai este loc si de Cobra (unde mai pui si aproape 1000RON/an impozitul la motorul pe care il aveam eu de 3000)
__________________
Manni for life !!!
crywolf is offline   Reply With Quote
Old 14-05-09, 10:54   #20
danielddd

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: 2 cobre super misto

Nu ma intereseaza motorul prea tare,oricum eu daca gasesc una o tin pana o inmatriculez de epoca,deci cu cat mai veche cu atat mai bine.
danielddd is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -