Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > MERCEDES > Mercedes tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 01-07-19, 11:06   #1
FlashW211

Stock
 
Join Date: Jul 2019
Posts: 3
Default Eleron Mercedes W211

Buna ziua,

Caut eleron pt Mercedes W211 model Carlsson. Stiti careva sa mi spuneti de unde l as putea achizitiona din Romania? Sau poate se pot fabrica si sa ma indrumati in acest sens.

Multumesc
FlashW211 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-19, 09:33   #2
Victor Lazea
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Victor Lazea's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 353
Member of:
[Nissan]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Talking Re: Eleron Mercedes W211

Gasesti la marea majoritate a magazinelor de profil de la noi din tara. Cu un simplu search pe Google iti rezolvai problema.

Il poti gasi la :
- Bucovina Tuning
- KTY tuning
- Custom Tuning
- pieseauto.ro
etc,etc

Bafta!
__________________
Victor Lazea is offline   Reply With Quote
Old 02-07-19, 09:53   #3
FlashW211

Stock
 
Join Date: Jul 2019
Posts: 3
Default Re: Eleron Mercedes W211

Salut,
Tocmai ca am cautat google si nu se gaseste nimic din ce am mentionat...doar in alta tara...Germania spre ex. Ceea ce imi spui ca gasesc la orice magazin de profil din tara este eleron AMG si nici de cum tip "Carlsson". Este total diferit modelul...cel putin ca si aspect. Daca am gresit eu si totusi exista, te rog sa mi trimiti un link.
O zi buna
FlashW211 is offline   Reply With Quote
Old 03-07-19, 07:45   #4
Victor Lazea
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Victor Lazea's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 353
Member of:
[Nissan]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Thumbs up Re: Eleron Mercedes W211

Ar trebui sa fie si varianta Carlsson . Din cate tin minte aveau si aceasta varianta in stoc, nu doar cea de AMG. O sa mai verific inca odata si iti trimit un link .



Quote:
Originally Posted by FlashW211 View Post
Salut,
Tocmai ca am cautat google si nu se gaseste nimic din ce am mentionat...doar in alta tara...Germania spre ex. Ceea ce imi spui ca gasesc la orice magazin de profil din tara este eleron AMG si nici de cum tip "Carlsson". Este total diferit modelul...cel putin ca si aspect. Daca am gresit eu si totusi exista, te rog sa mi trimiti un link.
O zi buna
Victor Lazea is offline   Reply With Quote
Old 03-07-19, 08:26   #5
FlashW211

Stock
 
Join Date: Jul 2019
Posts: 3
Default Re: Eleron Mercedes W211

Ok...multumesc
FlashW211 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -